Arıza ışığı beni Arıza ediyor...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende corsac 1.3 var aldım alalı arıza lambası sönmedi sürekli yanıyor aracın kontağı 2 konumunda iken sürekli motor ile arıza ışığı yanıyor sönmüyor bende bugün farkketim servisten söylediler anormal oldugu düzgün çalıştığını görmeyince neyin anormal olduğunu anlayamıyorsunuz tabiii...direksiyon kutusu içinde bir seyler yapmak lazım bmw mercedes 5 sene sonra arızayı çözdükleri parçanın değişimi için servise çağırıken opel çözme yolun bile gitmiyor nede olsa satıyor anlayışı var ..

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafer Bayramı tatilinden faydalanıp servise gittim, Tech2 ye bağlattım Egzost la ilgili bir problemden kaynaklandığını söyledi, bir daha ışık yanarsa, yanık vaziyette servise gelmemi söyledi.

Çok basit bir işlem olduğunu söyledi...

Bu arada Dizel arabalarda oksijen sensörü var galiba... Servis yetkilisine sorduğumda sorun bundan kaynaklanıyor olabilirmi dediğimde olabilir dedi...

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
bende de aynı sorun var sert bir şekilde çukura falan girince airbag ışığı yanıyor korna falan susuyor..biraz koltuğu kurcalıyınca düzeliyor..

bende ani çok sert frenlerde korna sustu iki defa başıma geldi bu olay koltukla kornanın ne alakası olabilirki ben sigorta çıktı yada korna fişi çıktı diye düşündüm sonra kendiğilinden düzeldi 1 - 2 gün içinde.

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla metin abi benimde susuyor sonra geri geliyor:D ben bu hafta servise bi gidicem sorarım sebebini;)

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nedir bu corsa c'lerin sorunu yaa.. nedir kullanıcıların çektikleri... Allah'a şükür Astra g....

Spoilt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw alalı daha 2 ay oldu corsa konuşmayın böle korkmaya başladım arkadaşlar..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
corsa c lere genelde bir sürü sorun var... sorunsuz corsa c görmedim şimdiye kadar

Ben şanslılardanım heralde.Pek yumuşak da kullanmamama rağmen şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı...

runneres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede baya süre bu sorun vardı ama en sonunda egr valfini temizleyip arkasındanda yeni bir adaptasyon yapınca hiç bir sorun kalmadı ufak bir detay var yetkili servis dışında yapılan adaptasyonlar pek işe yaramıyor. buda bir gercek.

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Ben şanslılardanım heralde.Pek yumuşak da kullanmamama rağmen şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı...

inşallah bundan sonrada sorun olmaz... güle güle kullan

xenon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende xenon taktım corsa ma , farları yaktığımda abs lambası 3-4 saniye kadar yanıp sönüyor seyir halindeyken kilometre aniden düşüp kalkıyor.balanslardan dediler balanslarıda uzaklastırdık arabanın beynının önünden hala yapıyor.acayip sogudum xenon muhabbetinden.corsa c kullanıcıları xenon yaptırıpta farlarına böyle bi arızayla karsılasan warmı?:( :( :( :(