opel astra bilgi ekranı ve teyip problemi

emrew

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar bızde 2000 model opel astra cd var.aracın bilgi ekranında sılınmeler basladı bunun tamıri cıkması varmıdır veya rengını degıstırebılırnıyız.(beyaz filan)
2, sorum ıse teyıple ılgılı akuyu cıkarıp taktıktan sonra teyıp calısmadı ekranda SAFE yazıyo kodunu bılıyom gırıyom ama olmuyor.YARDIM

emrew

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın karanlık lakaplı arkadasım konuyu kilitleme o dedigini yaptım:)

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bilgi ekranını tamir ediyorlar sana oranın numarasını buluruz.2 cisi teyibin kodunu yanlış girme sakın güvenli beklemes süresine gecer uğraşırsın bilgin olsun
kontak açık as tuşuna bas sonrada radyo açma tuşuna bas radyo açılınca sadece açma tuşunu bırak as tuşuna bas güvenlik kodu çıkacak gir eğer yanlış girdiysen güvenli bekleme süresine gcer ekranda 7 sefa gibi yazı çıkıyorsa kontağı ac teyibi aç bekle öle 30 dakika sonra dene
saygılarımla

emrew

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arkadaşım bilgi ekranını tamir ediyorlar sana oranın numarasını buluruz.2 cisi teyibin kodunu yanlış girme sakın güvenli beklemes süresine gecer uğraşırsın bilgin olsun
kontak açık as tuşuna bas sonrada radyo açma tuşuna bas radyo açılınca sadece açma tuşunu bırak as tuşuna bas güvenlik kodu çıkacak gir eğer yanlış girdiysen güvenli bekleme süresine gcer ekranda 7 sefa gibi yazı çıkıyorsa kontağı ac teyibi aç bekle öle 30 dakika sonra dene
saygılarımla
radyo acma tusu hangisi kasedın girdigi yerin sagındaki kücük dugmeni ?
bı dener sana sonucu soylerım saol

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyo acma tusu sol usttekı yuvarlak tırtırlı dugme

turo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar radyo kodu 5678 .Bu kodu nasıl girersiniz.Sormamın nedeni radyonun altında 1'den 6'ya kadar rakamlar var.Bu durumda 7 ve 8 rakamlarını nasıl girersiniz.Acaba ok tuşundan olabilirmi?Ben akşam deneyeceğim.Denemeden öğrensem iyi olur.
Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Sevgi ve saygılar.:(

u.f.u.k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı problem bende de war beyler masraflı bir olay mı nerde nasıl yapılır bilgilerinizi paylaşırsanız sewinirim