direksiyon

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.ben 2000 model bır corsa aldım.dıreksıyon ve vıtes kutusununderısı cok eskımıs.bunları degıstırmek mumkunmudur ve pahalımıdır.ayrıca dıreksıyon degısırse aıbag ne oluyor.problem yaratıyormu.cevap yazarsanız sevınırım...

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araban hayırlı ve uğurlu olsun! Hoş geldin ! Vites kutusunun kılıfını herhangi bir döşemeciye gidersen istediğin şekilde ve kalitede sana kılıf dikebilirler.(ben iki ay önce yaptırdım 5ytl'ye güzel de oldu)

Direksiyona kılıf alabilirsin ama dersini değitiremezsin. Direksiyonu değiştirirsen orjinal direksiyon alırsın ki o da çok pahalıya mal olur. En akıllısı direksiyon kılıfı almaktır. Takım halinde vardır(vites kılıfı,emmniyet kemeri kılıfı+direksiyon kılıfı yaklaşık 15 ytl dir) Bu tür tercihlerde bulunabilirsin....

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
Araban hayırlı ve uğurlu olsun! Hoş geldin ! Vites kutusunun kılıfını herhangi bir döşemeciye gidersen istediğin şekilde ve kalitede sana kılıf dikebilirler.(ben iki ay önce yaptırdım 5ytl'ye güzel de oldu)

Direksiyona kılıf alabilirsin ama dersini değitiremezsin. Direksiyonu değiştirirsen orjinal direksiyon alırsın ki o da çok pahalıya mal olur. En akıllısı direksiyon kılıfı almaktır. Takım halinde vardır(vites kılıfı,emmniyet kemeri kılıfı+direksiyon kılıfı yaklaşık 15 ytl dir) Bu tür tercihlerde bulunabilirsin....

yorum ıcın tesekkurler..

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:

direksiyonun derisi değişiyor , direksiyonu söküyorlar ondan sonra istediğin renk te deri dikiyorlar eskini söküp. oldukçada güzel oluyor daha sonrada yenilenmiş direksiyonu monte ediyorlar tekrar ,ben konuştum deriyi de gördüm gerçek deri kullanıyorlar 80 ytl dediler. bunu için oto döşemecilere bakın.