Cruise control taktırmak isteyenler

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda bikaç özel msj geldiği için buraya yazmaya uygun gördüm, yaklaşık 1 ay önce yeni astra'ya opel yetkili servisinde cruise control taktirdim. öncelikle fiyat olarak 150ytl gibi bir fiyat veriyorlar ama indirim, opel club kartı filan derken 125-130 ytl gibi maliyetle we kredi kartına 4 taksitle serviste 15 dk gibi kısa bir sürede taktırmanız mümkün. yeni astralar için aracınızın sinyal kolu değiştiriliyor ve cruise control'lu sinyal takiliyor we el freni altindaki data girişinden yüklemesi yapiyor. Çok memnunum bi aradaba olmasi gerekenlerden, özellikle uzun yola gidiyorsaniz hiç düşünmeyin bile. ayrıca en önemlisi yakıttan da tasarruf saglıyorsunuz cruise control taktırdıktan sonra 100km de ortalam 1 litre kazancim oldu. kafanıza takılan bi husus olursa memnuniyetle yardım ederim.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G de de aynısı oluyor mu acep çünkü Astra g nin full+full versiyonunda var Cruise control

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel lazım olan bir sistem banada... Yanlız benim aracım easytronic olması sebebiyle (tiptronic şanzumanlarda veya tam otomatiklerda cruise kontrol devredeyken gerekli vitesi kendi seçiyor araç) easytronicte'de vites geçişlerini kendi yapmaya devam ediyormu??? çünkü yokuş çıkıkarken örneğin sabit 90la gideceksiniz cruise'e aldığınızda vitesiniz 5se yokuşta yine 90la gidebilmek içn 3'e vs... düşüyormu yani??? Yada yükseltiyormu?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g nin full+full u nasıl oluyor anlamadım sanırım su 2004 ve ustu olanları diyorsun hani elegance njoy vs..yoksa 2000 astra cd icin bir bilginiz varsa paylasımı beni mutlu mesut ve bir o kadarda huzurlu kılar :)

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g ye takılıyo ama z motor olması şart... 2000 cd ler z motor değil büyük bi ihtimalle...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
x motor evet yani illa z mi olacak..tüh tüh..neyse artık gidelim motoru degişelim:)

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum paylasım için saol

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g olmaz gaz pedalı yarı elektronık gıbı bırsey bogaz kelebegını gaz pedalından gıden halat cekıyor onun ıcın halat motorlusu takılması lazım oylesı varmı bılmıyorum

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
hayırlı olsun güzel lazım olan bir sistem banada... Yanlız benim aracım easytronic olması sebebiyle (tiptronic şanzumanlarda veya tam otomatiklerda cruise kontrol devredeyken gerekli vitesi kendi seçiyor araç) easytronicte'de vites geçişlerini kendi yapmaya devam ediyormu??? çünkü yokuş çıkıkarken örneğin sabit 90la gideceksiniz cruise'e aldığınızda vitesiniz 5se yokuşta yine 90la gidebilmek içn 3'e vs... düşüyormu yani??? Yada yükseltiyormu?

sorumu yinelemiş olayım teşekkürler... hayırlı bayramlar...

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
sorumu yinelemiş olayım teşekkürler... hayırlı bayramlar...

bikac gün icinde servise gitcem, sorunu aynen iletecem ben ne dersem yalan olur.. sanirim en saglam cevabi servisten ögreniriz:good: