Cruise control taktırmak isteyenler

fatih2405

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, yetkili servis 680 TL fiyat verdi astra 1.3 otomatik için, kolun orjinal fiyatı 240 tl bir sitede indirimli buldum, özel bir servis var mıdır İstanbul'da bu işi yapabilecek? Teşekkürler.

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, yetkili servis 680 TL fiyat verdi astra 1.3 otomatik için, kolun orjinal fiyatı 240 tl bir sitede indirimli buldum, özel bir servis var mıdır İstanbul'da bu işi yapabilecek? Teşekkürler.

aşağıda linkini koyduğum ilanda fiyat daha uygun. Sanayiye gidip 5 dakika da işlemi yaptırabilirsin. Lokasyon neresi ? genelde tüm özel servislein yapabileceği basit bir işlem montaj yapıldıktan sonra cihazla tanıtım yapılması yeterlidir.

https://urun.n11.com/diger/opel-astra-h-sinyal-kolu-hiz-kontrolu-cruise-control-gm-P298219527

Son düzenleme:

fatih2405

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşağıda linkini koyduğum ilanda fiyat daha uygun. Sanayiye gidip 5 dakika da işlemi yaptırabilirsin. Lokasyon neresi ? genelde tüm özel servislein yapabileceği basit bir işlem montaj yapıldıktan sonra cihazla tanıtım yapılması yeterlidir.

https://urun.n11.com/diger/opel-astra-h-sinyal-kolu-hiz-kontrolu-cruise-control-gm-P298219527

Çok teşekkürler fiyat gayet uygunmuş. Benim şanssızlığımdan mıdır bilinmez İstanbul ikitelli tarafında 2 opel özel servisine sordum ikisi de biz o işe girmiyoruz vs dediler. Biri beyinden açılması lazım biz açamıyoruz dedi. Ben de zor iş olsa gerek diye düşündüm kendimce. O zaman kolu alıp sanayide soracağız elektirikçilere elektornikçilere başka çare yok.

izmirlii

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba 2012 1,3 dizel astra j kasa edition aracıma takılabilirmi izmirde önereceğiniz yer varmıdır

d.aksy

Kayıtlı Kullanıcı
50-Nevşehir
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar konu açmadım bayağı araştırdım ama tam net bir bilgiye rastlamadım b2 kasa 2000 model vectra 2.5 v6 sport otomatik aracım var cruise kontrol kolu aracı aldığımda yeni takılmıştı ve cruise contol olan koldan değildi sorum şu aceba orjinalinde mi hız sabitleme yok yoksa kolmu yanlış takılmış bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim