jant lastik aldım ama???

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar jant ve lastik aldım 215 40 17 ebatlarında.çarşamba günü takılacak bi aksilik çıkmazsa.benim sorum arabaya 5 lik yay mı alayım yoksa amortisörlerimi kestirmeliyim? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim:sorry:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 lik yay al bence kestirmeye hiç gerek yok aslında 5 lik yayda fazla ama malum türkiye şartları

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer 5cm'lik yay takıp da amortisörleri de ona göre tornalatmazsan veya koni taktırtmazsan hoplaya zıplaya gidersin, konforun acayip düşer...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın kestirme hemen yaylarınıda al fazla gecikme
opel3oc4.gif
logodrehungom5.gif
indtop1oto6xu5.jpg

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bu bir sistem ve düzgün çalışması için hepsinin biririne uyumu lazım:lastikleri tak.işi bilen birine git amartisörlere yay bouyunda torna yaptır.bunu yaptırmazsan yayı takma hiç.yol tutaar derler vviraja yatarsın araba toplamaz.hızlı hafif cukurdan gecersin yayalanır durur.heryerde ses yapar.çok rahatsız eder.yapıyorsanda profosyenel birşeyler yapta.içine sinsin rahat rahat kullan

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar herkes hemfikir gördüğüm kadarıyla.akşam easy ile görüştüm.kısmetse pazartesi onun yaylarını alacam.ama skyeye ve spaceghost un söyledikleri aklıma takıldı.kestirecem ama en fazla 2 cm gibi görünüo.yay çanağı lastiğe çok yakın çünkü.bide easy'i 205 40 17 al dedi lastikler sürter dedi.astra07 de aynı şeyi söylemişti.ebatları deiştirecem...