Yeni Astra Lastikleri Ile Ilgili çokkkk önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhaninho

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR BENDE YENİ ASTRA ENJOY VAR 2006 MODEL GEÇEN AĞUSTOS AYINDA MEMLEKETE GİDİYORUZ ANKARADAN HOPAYA 1000 KM YOL....KIRIKKALE CİVARINDA ARABA DAHA MAYIS AYINDA ALINMIŞ GICIR GICIR LASTİK PATLADI NEYSE STEPNEYİ TAKTIK SAMSUNDA LASTİKÇİYE GİTTİK BİZİM LASTİK 205/55 R16 91H TURANZA BRİDSTONE FRANSIZ MALI........NEYSE KONUYA GELİM SAMSUNDA DEĞİŞTİRDİK LASTİĞİ BİZE AYNI EBATLARDA(rakamlar yukardakiyle aynı) (farklı olan sadece Türk üretimi olması)TÜRK ÜRETİMİ LASTİK TAKTILAR MEMLEKETE GELDİM ARABAYA ARKADAN BİR BAKTIM ALDIĞIMIZ YENİ LASTİK KALINLIK OLARAK KÜÇÜK GÖZÜKÜO...ANKARAYA GELİRKEN BABAMLAR GÖSTERMEMİŞLER GELMİŞLER BEN HEMEN ARABAYI ALDIM ALDIĞIMIZ BAYİYE GÖTÜRDÜM OPEL OPİS ANKARA ADAMLAR BAKTILAR NUMARALAR AYNI ONLARDA ŞAŞIRDILAR LASTİKÇI Bİ ALET GETİRDİ HERKES TOPLANDI TABİ BÖYLE BİŞE OLUR MU DİYE yaklaşık 5 MİLİM DAR ÇIKTI ORJİNAL LASTİKTEN ,BİRİDSTONE BAYİNE GİT DEDİLER BİZDE GİTTİK ABİ ELİMİZDEKİ LASTİK BUNLAR TÜRKİYENİN NERESİNE GİDERSEN GİT AYNISINI VERİRLER YANLIŞLIK YOK DEDİLER BENDE STEPNEYİ ARABAYA TAKTIM FRANSIZ MALI OLANI YENİYİ YEDEK LASTİK YAPTIK BUNLA İLGİLİ BİRŞEY BİLİOSANIZ Bİ DUYUM FALAN VARSA BANA SÖÖLESENİZ NASIL BİŞE BU YAAA DAHA DETAYLI ANLATABİLİRİM İSTEYENLER İÇİN(BAYĞI ANLATTM AMA:)

YA DÜŞÜNSENİZE 205/55 R16 TURANZA 91H BİRİ FRANSIZ MALI DİĞERİ TÜRK ARADA YAKLAŞIK 5 MM FAR VAR

YETKİLİ SERVİSTEN Bİ ARKADAŞ VARSA YARDIM LÜTFEN

HEM BU BRİDSTONE İÇİNDE Bİ SORU İŞARETİ ,TÜRKİYEDE ÜRETİLEN LE FRANSADAKİ NUMARA AYNI AMA KALINLIK FAKLI

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım erpaşta çalışıyorum okadar hasarlı araca taktık bu lastikten ilk defa burda duydum ama yarın özellikle soracam bunu

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arkadaşım erpaşta çalışıyorum okadar hasarlı araca taktık bu lastikten ilk defa burda duydum ama yarın özellikle soracam bunu

Eğer 4 birden Türk malı ise sorun yok !
Ama 3 Fransız 1 Türk menşeili olursa sorun var orhaninho arkadaşım haklıdır Türk malı Turanza larda takribi 4,7 mm darlık farkı gerçekten var bunu zaten Bridgestone inkar etmiyor.
Hangi bayii ye gidersiniz gidin farkı çıplak göz ile görmek mümkün.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu çok Saçma ve bir o kadar da ACEMİCE bir durum...
Bridgestone gibi bi firma nasıl olur da böyle bir tufaya düşer anlamış değilim?

Hadi onu da geçtim, bridgestone bu olayı düzeltmek için hala bir adım atmadı mı?

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ole olaylar bende duydum
mesala benim lastigim gecen gun yarildi yanaktan araba daha 4800 km de su andaa ise stepneyi takim dedim stepne bridgestone ama diger 4 lastik continantel :) sen o lastigi al gotur arabayi aldigin yere onlar o lastigi degistirmek zorundalar mecburlar buna
ben zamanim oldugunda memlekete adanaya araba ile gittigimde stepneyi degistirecem

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2006 Cosmo var CONTINENTAL lastik koymuşlar, yanılmıyorsam Enjoylarda Good Year vardı... Böyle bir şey nasıl oluyor..?

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman ebat değerini değiştirsinler 200/55/16 olmuş o, nasıl bi saçmalıktır bu yawwww. sabancı malzemeden çalmış galiba :)

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım stokta vardı bitane baktım.dediğin gibi değil.kısmet diyelim senin işie artık

orhaninho

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arkadaşım stokta vardı bitane baktım.dediğin gibi değil.kısmet diyelim senin işie artık

siz opel erpaş ta çalışıosunuz
ben lastiği samsundan aldım
herhangi bir talepte bulunma hakkım var mı bridgestone dan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...