Opel lastikleriniz hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracınızda ne marka lastik kullanıyorsunuz memnun musunuz?

ben Pirelli p6000 powergy yüksek performans lastiği kullanıyorum çok memnunum ya siz?

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bende aynı lastikleri kullanıyorum hatta değiştiricem aynı lastikten alıcam fiyatı 130 ytl ye anlaştım... Bakalım sonuç ne olacak ...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mükemmel lastik kardeş merso ve bmw nin fabrika çıkış lastiğiydi bir ara memnun kalırsın deseni beni öldürüyor zaten...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın üzerindeki orjinal lastikler Firestone süper lastik şimdiye kadar bi kere patladı çivi girdi onun dışında hiç bi sorunu olmadı

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabamda fabrika lastikleri war üstünde halen markası contieco contanct continental fena değil de değişirsem michelin alacam....

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
arabanın üzerindeki orjinal lastikler Firestone süper lastik şimdiye kadar bi kere patladı çivi girdi onun dışında hiç bi sorunu olmadı

ama malesef FİRESTONE Türkiye de satılmıyor abi ya

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada MICHELIN alanlara ve alacaklara duyurulur eniştemde de astra g var o benle birlikte azıcık daha zengin olduğu için pilotpermacy aldı mıchelın tanesi 205 ytl den ben p6000 aldım 145 ytl den benim bankadan müşteriden aldık 1 hafta geçmedi eniştenin lastik cofladı yanak kısmını kaldırımamı sürtmüş ne yapmış neyse garanti için lastik istanbul a gitti değişimini kabul etmediler hatta almış olduğunuz ürün ince yanaklı ( tüm michelinlar öyle bence ) olduğu için stabilize ve taşlı yollarda kullanmamanız gerekirdi lastiğin parçalanması tamamen size bağlıdır diye cevap bile yazdılar haberiniz olsun AMAN DİKKAT...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faithless1905' Alıntı:
bu arada MICHELIN alanlara ve alacaklara duyurulur eniştemde de astra g var o benle birlikte azıcık daha zengin olduğu için pilotpermacy aldı mıchelın tanesi 205 ytl den ben p6000 aldım 145 ytl den benim bankadan müşteriden aldık 1 hafta geçmedi eniştenin lastik cofladı yanak kısmını kaldırımamı sürtmüş ne yapmış neyse garanti için lastik istanbul a gitti değişimini kabul etmediler hatta almış olduğunuz ürün ince yanaklı ( tüm michelinlar öyle bence ) olduğu için stabilize ve taşlı yollarda kullanmamanız gerekirdi lastiğin parçalanması tamamen size bağlıdır diye cevap bile yazdılar haberiniz olsun AMAN DİKKAT...

+1000
böyle bişey bende duymuştum Michelin lastiklerin fazla zorlamaya geldiklerinde yarıldığına dair

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşırı yumuşak bir lastik bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...