müzik sistemi yardım

navarch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabama(2001 corsa) orta halli bir müzik sistemi koydurmak istiyorum.İstanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı,fiyat ve corsaya nasıl bi şey önerirsiniz?yardımcı olursanız sevinirim çünkü çoook cahilim..

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sana şöle söleyim.gecen pazar bizde bir kaç parca aldık.sierre 1000waat tek kanallı bas amfisi sony sony 1000 watt bass ve kabin.yine sony 150 watt lım ön kap ı kolonu artı tesisat arttı montaj 650 milyona mal oldu.sanada tavsiye ederim.istersen konuşuurz.kendine iyi bak

navarch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız ben ön konsolu bozdurmak istemiyorum ancak takılabilir mp3 çalar kullanıyorum,bu sorun olur mu dersin?

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım hiç birşey bozulmaz zaten ses sistemi montajında onu düşünme sen ne isteiğine kara ver yeterki.
k.i.b

scream2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÖN KONSOL KONUSUNDA HAKLISIN bende harici mp3 çalar kullnıyorum kasetle baglıyorum. ve ses de mükemmel + teyp için anfi çıkışı bağlattırcam. jemeson 2kanal anfi bide jbl kutulu 1000w. woofer 300 ytl ye dün aldım bakalım nası olcak

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandıgınız deck çewiriciler ses.de kalite kaybına yol açıo teybinizi değiştirseniz ses çok daha iyi olur ayrıca bende 2oo1 corsa c kullanıorum orjinali bozulmadan teyp takabilirsiniz

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa_fb' Alıntı:
kullandıgınız deck çewiriciler ses.de kalite kaybına yol açıo teybinizi değiştirseniz ses çok daha iyi olur ayrıca bende 2oo1 corsa c kullanıorum orjinali bozulmadan teyp takabilirsiniz

nasıl ? ekran olayı beni düşündürüyor

scream2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem ekran bozulmucak teyp aynı yazıyı ekranada yansıtacak yani kastın oysa bide o teybin markasını yazsan(()

K

kkiivvii

Bilgi Girilmemiş
kardes orta halli bir teyp sana kalmıs
kicker comp 15 38cm bas 300ytl
ona uygun bas anfisi var model hatırlamıyorum 275 olması lazım
doğu bank a bak bu bas mukemmel inletirsın ben istanbuldayım astra f kasa sedan var bence sağlam ses istersen bakabilirsin