Corsa C için Angel

padiozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

Sitenizin yeni üyelerindenim daha şimdiden bağımlısı oldum diyebilirim.
Benim beyaz corsam var 1.3 cdti kendi çapımda ufak ufak güzelleştirmeye çalışıyorum.Bu bağlamda angel farlara ihtiyacım var bu konu daha önce koşulmuş tartışılmış fakat nereden kaça alınabileceği konusunda kesin bir cevap bulamadım.

Hangisi iyidir ? nederen alınır ? kaça alınır ? gibi sorularıma yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşım,

1. elden almak istersen FK distribütörü var Acıbadem VW Rekor'un altında BBTuning, onlar getiriyor. www.report.com.tr internet adresleri ve fiyat da yaklaşık 500 YTL. Onun haricinde Kozyatağı'nda estremotuning ve Bostancı lunaparkın orada Cas Tuning var, Alp Bey.Telefonu 216-3844144. Hella falan yok Corsa için bildiğim kadarı ile, sonuç olarak FK iyidir...

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
500 ytl iyi para angel eye icin yabanci sitelerde millet kendi yapiyor sonucta led ....:)

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonradan yapmalar florasan gibi cok sağlıklı olmuyo komple siyah zemın mercekli kit al derim ...;)

Blackdra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da nerde bulabilirim acaba????

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb bazuka,senin angel eye lar bayağı hoş görünüyor.Nerden aldın ,maliyeti ne kadar oldu.Yurtdışından daha ucuza alabileceğim bir yer var mı angel eye falrları...?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye(mavi) ve bazukanın(sarı) angelları farklı renklerde yanıyor bunun sebebi ne?Ama mavi daha hoş duruyor..

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben yeni aldım.Sonra marka siyah zeminli angel eye far kitini.Toplam 650 YTL ye mal oldu.Ben erad Tuning den aldım.www.superyaa.com adresinde 560 YTLden 15 gün sonra stoklarda olmak üzere satışa sunulacak.Ben dayanamadığım için aldım önceden :) Ama iş güç yoğunluğundan dolayı takamıyorum evde yatıyolar :)