ARANIYOR 2017 model Astra 1.6 CDTI AT6 HB Excellence Fiyat

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Renk çok sevdiğim bir renk. Modeline göre fiyatı çok uygun bence. Tek parça lokal boya sorun değil bana göre. Zaten ilgili site de bu fiyata hatta daha yükseğine 2016 modeller var. Expertizde de başkaca sıkıntı çıkmaz ise kesinlikle alınabilir.

chemeng

Kayıtlı Kullanıcı
Yorum için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi daha yüksek fiyata 2016 modeller, yüksek kilometreliler, dynamic donanımlar vs. var. Açıkçası bana "fazla" uygun geldiği için yorum almak istedim.

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Yorum için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi daha yüksek fiyata 2016 modeller, yüksek kilometreliler, dynamic donanımlar vs. var. Açıkçası bana "fazla" uygun geldiği için yorum almak istedim.
Şu ekonomik konjonktürde olabilir. Bazen gerçekten uygun fiyatlı denk geliyor. Satışında bir problem yoksa expertizde sıkıntı çıkmaz ise kaçırılmayacak bir araç. Hayırlısı olsun inşallah.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Aklıma gelmişken şu sıralarda kapora dolandırıcıları çok fazla cirit atıyor. Dikkatli olun.

Son düzenleme:

chemeng

Kayıtlı Kullanıcı
Yok, benim kapora ile falan işim olmaz :) ama haklı bir tavsiye, teşekkürler.

Hasip

Admin
Tadından yenmez bir araç gibi duruyor. Gidip baktırıp alınabilir :)

• Beğen
Tepkiler: chemeng

Cemil

Admin
Bencede güzel ama görünüşe bakıpta arkadaşların dediği gibi hemen almayın..Expertiz,usta vs..Aracı sms veya sigortacınıza sorgulatın...AMa görünüş olarak tertemiz ve sıfır gibi bir araç...

chemeng

Kayıtlı Kullanıcı
Prensipte anlaştık. Yarın aracı alma niyetiyle yola çıkacağım. Ekspertize mutlaka sokacağım. Tramer sorgusunda bir şey çıkmıyor, cebinden yaptırmış. Zaten satıcı söylemişti bunu. Fotoğraflar elimde var.

Sıfır dynamic almaya gittiğinde bayi müdürünün excellence paketini beğenip aracı ondan aldığını söylüyor.

Detaylı sorgulamada aşağıdaki bilgiler geliyor:
- Trafiğe çıkış tarihi 13/07/2017
- Son sahip: Şirket (satıcı esnaf, şirket olarak almış diye düşünüyorum. Satıcı galerici değil çünkü)
- Son sahiplik süresi: 10 ay
- Kasko: Var
- Kaskolu Toplam Süre: 1 yıl 1 ay
- Kaskosuz Toplam Süre: Yok
- Araç Tur Değişimi: Yok
- Plaka İl Değişimi: Yok
- Plaka Değişimi: Yok

İlave olarak, sizce şüphe duymam gereken bir durum var mı? Halil Bey cevaplamıştı ama belki başkalarının farklı yorumları olur. Az para verilmeyecek sonuçta.

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Tramer sorgusunu siz yine yapın. Işin içine şirket girince km oynanmış olabilir mi sorusu geliyor. Servis kayitlarindan kontrol edebilirsiniz. Biz eşeği sağlam kazığa bağlayalım gerisi Allah'tan.
Prensipte anlaştık. Yarın aracı alma niyetiyle yola çıkacağım. Ekspertize mutlaka sokacağım. Tramer sorgusunda bir şey çıkmıyor, cebinden yaptırmış. Zaten satıcı söylemişti bunu. Fotoğraflar elimde var.

Sıfır dynamic almaya gittiğinde bayi müdürünün excellence paketini beğenip aracı ondan aldığını söylüyor.

Detaylı sorgulamada aşağıdaki bilgiler geliyor:
- Trafiğe çıkış tarihi 13/07/2017
- Son sahip: Şirket (satıcı esnaf, şirket olarak almış diye düşünüyorum. Satıcı galerici değil çünkü)
- Son sahiplik süresi: 10 ay
- Kasko: Var
- Kaskolu Toplam Süre: 1 yıl 1 ay
- Kaskosuz Toplam Süre: Yok
- Araç Tur Değişimi: Yok
- Plaka İl Değişimi: Yok
- Plaka Değişimi: Yok

İlave olarak, sizce şüphe duymam gereken bir durum var mı? Halil Bey cevaplamıştı ama belki başkalarının farklı yorumları olur. Az para verilmeyecek sonuçta.
HTC Desire 830 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chemeng

Kayıtlı Kullanıcı
Tramerini sorgulattım, kayıt yok. Araç 15000'de serviste bakıma girmiş. Ona ait kağıtlara baksam KM olayını anlarım herhalde değil mi?

Noterde satışı yapılabiliyorsa çalıntı vs de olmaz diye biliyorum bir de...

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
15 bin bakıma girdiği tarih ile şimdiki tarihi orantıla makul ise sorun yok.
Tramerini sorgulattım, kayıt yok. Araç 15000'de serviste bakıma girmiş. Ona ait kağıtlara baksam KM olayını anlarım herhalde değil mi?

Noterde satışı yapılabiliyorsa çalıntı vs de olmaz diye biliyorum bir de...
HTC Desire 830 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: chemeng