Diamondvision

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar merhabalar,
astra h aracıma şu philips diamondvisionlardan takmaya karar verdim. Sis, kısa, uzun hepsini beyaz yapmayı istiyorum. Bugün araştırdım birkaç yer gezdim adam 90ytl kısayada uzunada sisede aynı fiyat veriyor. Toplam 270 ediyor halojen ampüle ""nakit"". Çok fazla tabi... otopol.com'da 75ytl 12 taksit yapıyorlar. Bu otopol vs.. güvenilirmidir?? yada önerebileceğiniz daha önceden alışveriş yaptığınız bu tür yerler varmıdır?? montaj sorun değil kendim yapamazsamda yapçak bir yer bulunur sonuçta. Bir diğer sorumda kısalarda uzunlarda beyaz olunca selektör sarı ampüller kadar etkili olabiliyormu?? (özellikle gündüz)
(h7/h1/h11)
şimdiden teşekkürler...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün kısalara taktırdım sadece... 70ytl montaj dahil aldı. Renk çok iyi, aydınlatma çok iyi, ışık dağılımı çok iyi sadece sokak lambaları vs... aydınlık ortamlarda belli olmuyor. Bir de uzun ömürlü olursa çok doğru tercihtir.
bu arada inanması güç bir şey orjinal çıkan h7lerin ikisi birbirinden farklı birisi bulgar malı diğeri alman bulgar malı çürümüş kömür olmuş nerdeyse. Diğeri çok sağlam. Fabrika çıkışı böyle olması ayıptır, kusurdur...

orKun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı ve uzun ömürlü olsun ;)

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam nerde taktırdın.bende taktırmak istiyorum.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes nereden aldın ya 70 ytl ye???ben 1.5 -2 aydır arastırıyorum 90 dan asagıya veren rastlamadım en dusuk fıyat veren olarak otopolu bılıorum.!bırde uzunlarının halojen olmasında fayda var dıomondvısıon tıp 5000 K lık ampuller yagmurlu ve karlı havalarda cok kotu performans verıormus haberın olsun.yada uzunlara cyrıstalvısıon yada bluevısıon tak aydınlatması cok daha harıka...bilgine

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu 1001 1002 otonun yanında koray oto var (basmane tarafında) ordan aldım. Sıkı pazarlık yapmanız lazım yanlız. ve nakit fiyatı 70. Uzunlarıda en kısa zamanda düşünmekteyim. Cevaplar için teşekkürler...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirdeyim ben