Neler yeni

3M Pasta Cila işe yarayacak mı?

mskirca

VIP Üye
Ad Soyad
Mehmet Sümmani KIRCA
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Benim araca tırmanırken sanırım çiziyorlar arada sırada...Normal pastada onları alıyor..Tabi normal çizikse..Turtle wax olsa dağa iyi olurdu tabi...
Cemil hocam, ben 3M'in küçük çizik ve sürtmelerdeki iyi performansı biliyordum ve bu yüzden işe yarayacağını düşünerek tekrar 3M tercih ettim. Turtle wax'ı daha önce kullandım ve şahsen memnun kalmadım, fakat bu kullanıcı deneyimidir sonuçta, bende iyi sonuç vermeyen sizde işe yaramış olabilir. Ama benim sol ön kapıda fotoğraflarda görünenden daha vahim bir durum söz konusuydu ve 3M 09375 gerçekten çok iyi sonuç verdi.

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Cemil hocam, ben 3M'in küçük çizik ve sürtmelerdeki iyi performansı biliyordum ve bu yüzden işe yarayacağını düşünerek tekrar 3M tercih ettim. Turtle wax'ı daha önce kullandım ve şahsen memnun kalmadım, fakat bu kullanıcı deneyimidir sonuçta, bende iyi sonuç vermeyen sizde işe yaramış olabilir. Ama benim sol ön kapıda fotoğraflarda görünenden daha vahim bir durum söz konusuydu ve 3M 09375 gerçekten çok iyi sonuç verdi.
Yanlış anlaşıldım galiba :)Sizin uygulama çok başaralı..Gerçekten iyi iş çikarmışsınız elinize sağlık...Güzel sonuç elde etmişsiniz..Ben Kedilerin yaptıkları çizik için söylemiştim :)Kedilerin yaptığı çizikler normal pasta ilede gidiyor....

mskirca

VIP Üye
Ad Soyad
Mehmet Sümmani KIRCA
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Yanlış anlaşıldım galiba :)Sizin uygulama çok başaralı..Gerçekten iyi iş çikarmışsınız...Güzel sonuç elde etmişsiniz..Ben Kedilerin yaptıkları çizik için söylemiştim :)Kedilerin yaptığı çizikler normal pasta ilede gidiyor....
Aynen ben yanlış anlamışım :eek: :D

Saygılar :)

Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Tamamdır arkadaşlar olmazsa ikisinden de alayım gönlünüz kalmasın :)