gösterge paneli

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumlarda görüyoruz değişik renklerde gösterge panelleri bunları nerden buldunuz bikaç arjadaşımız sadece resimin alıntı olduğu açıklamasını yapmış fakat bunlar gökten inmedi bu parça olayları ile ilgilenen arkadaşlarımız zahmet olmazsa bu duruma bi el atıp nasıl ve ne kadara temin edebilecegimizi öğrenip bizleride aydınlatırlarsa çok sevinirim bana kıza bilirsiniz belki sana ne oluyor gibilerinden ama ilgi büyük soru fazla talep mütiş...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bu işlerden anlayan iyi bi ustan yoksa hiç bulaşma kaş yapayım derken göz çıkarırsın ...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz renkli gösterge paneli için, otopol de bazı ürünler var.
http://www.otopol.com/index.php?cPath=5994_5842&ShptsiD=4acb3abe0ac98e6e1ddd51301136cdfd

adresinde opel de dahil pekçok marka-model için panel var.Ben yurtdısından biraz baktım ebay da bolca var.Eger almanyada akraba/tanıdık varsa

http://www.tachodesign.de/html/opel__tachoscheiben__tachofoli.html
adresinden ürün seçip aldırtabilirsin.Işıklandırmaya gelince, herkes kendisi bir çalışma yapmış.Renkli ledler ile herşey mümkün ama ince ve zor bir işçilik gerektirdiği için ben şahsen kendi aracıma yaptırmadım.imzadaki resimde yurtdışından bir siteden alıntı.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasların dedıgı gıbı zor ve zahmetlı bır ıs!! ama azımlıysen ben yaptıracagım dersen uzman bı opelcı usta bul yapmak ıstedıgını anlat.parcaları tıtız bı sekılde otutturursanız bı sorun cıkmaz ama aydınlatmada ledlı ampul taktıgında bosluk oluyor gıbı bazı bolgelerde..tum aracı benım arkadasım 350 ytl yaptırdı.

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptım kırmızı yanıyo... gösterge paneli,orta konsol ve araç içinde gördüğün bütün düğmelerin rengi değiştirilebilir...

ben orjinal ampullere sadık kalarak ve arabanın hiç bi orjinal parçasını değiştirmeden yaptım... göstergelerin, ekranların ve düğmelerin hepsi için bi malzeme var.. o kullnılıyo... ve 1 arabanın iç aydınlatmalarını değiştirmek 150 ytl'ye mal oluyo..

not: unutmayın ki led ampul kullanılarak yapılan göstergeler, led ampulün nokta aydınlatma yapması sonucu düzensiz yanıyo... göstergelerin bazı kısımları çok parlak yanarken bazı kızımları soluk yanıyo..

bizim yaptığımız sistemde böyle bi sıkıntı yok...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Sen nerde yaptırdın peki arkadaşım ???