Yeni Corsa (Beğeneceksiniz. Gittim Gördüm.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

albatrosom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni Opel Corsa'yla Avusturya-Viyana'daki opel fabrikası üretim tesisleri ziyarettimde bizzat tanışma imkanı buldum. Viyana'daki satış fiyatı 11.700 Euro'ydu. :)

Araca binme ve inceleme fırsatım oldu. Daha önceki resimlerinde de gördüğünüz gibi yeni tasarımda kaslı ve daha havalı bir yapıya kavuşturmuşlar aracı. ;)

Kendi sınıfında önemli satış rakamlarına ulaşacağına eminim. Kendi çektiğim resimleri burada yayınlamak isterdim ancak, fabrika içindeki sıkı güvenlik önlemleri nedeniyle içeriye fotoğraf makinesi sokulamıyor. Daha kapıda girerken topluyorlar.:p

Yeni Corsa almak isteyen arkadaşların, bu yeni aracı beklemelerini tavsiye ederim. Beğeneceklerine eminim. Tabii bu arada eski kasaların fiyatları eldeki stokları tüketmek amacıyla oldukça düşürülmüş durumda. Buda ayrı bir cazibe tabi.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
albatrosom' Alıntı:
Arkadaşlar yeni Opel Corsa'yla Avusturya-Viyana'daki opel fabrikası üretim tesisleri ziyarettimde bizzat tanışma imkanı buldum. Viyana'daki satış fiyatı 11.700 Euro'ydu. :)

GM-Powertrain Aspern/Viyana AVUSTURYA Tesislerinde komple bir otomobil üretimi yok ! 2004 Yılında yılında öyleydi.Tesiste sadece (1.0,1.2,1.4) motorlar ve Easytronic-vites, 5-vites ve 6-vites şanzımanların üretimi yapılıyordu.

albatrosom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir iş gezisiydi. Astra arkadaşımızın dediği gibi sadece motor ve vites takımları yapılıyor.

Aracın tanıtımı yapıldı elbette ancak fabrika içinde opel grubunun araçlarıda tanıtılıyor öndeki show room'da. Daha kapıdan girerken bismillah deyip fotoğraf makinelerini topluyorlar. Ondan sonra gez geze bildiğin kadar.

Üretimin büyük çoğunluğu robotlar tarafından yapılıyor. Bir tarafdan hammaddeler giriyor diğer taraftan motor olarak çıkıyor. Tüm motorlar tek tek robotlar tarafından test ediliyor.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
robotlara söyleyin güzel tets etsin sonra burda biz uğraşyoz kardeşim ya

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi kaç sene daha geçsinde Almanyadaki Büyük fabrikasına gitme hayalim var inş. olucak burdada öle hayali olan varsa yolda eşlik ederim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...