Opel Astra Direksiyon Sorunu

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bundan önce 94 model Corsa swing kullandım hidrolik direksiyon değildi ve direksiyonda tıkırtılar, bozuk yolda hafif ufak lakırtılar yapıyodu. 99 Astra GL aldıktan sonra hidrolik direksiyonda böle şeyler olmaz dediler, içim rahatlamıştı. Sorun şu her zaman olmasada geri geri çıkarken iyi hissediyorum çok hafif bi tıklama geliyo, direksiyonu hafif sola kırınca. Yaw fitil etti beni nedir bu anlamadım? Masraflı bişey mi? Herkeste anlamıyo zaten bunu ben devamlı kullandığımdan biliyorum. Sanki bi yerde diş kayıyomuş gibi bi his veriyo? Ne tavsiye edersiniz?

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece geri geri çıkarken yapıyosa rot başlarından veya z rottanda yapıyo olabilir. z rot plastik.. fiyatı 40 ytl

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşım hiç biri değil sana sorununu yazıyorum motor alt trawers var onun burçları var onlar bozuk onları değişecek başka bişi yok ve başka yerlerede baktırmanı da gerek aracın burçlar değişmesi grekiyor o kadar fiyatı işçilik dahil 80 ytl ok

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
arkadaşım hiç biri değil sana sorununu yazıyorum motor alt trawers var onun burçları var onlar bozuk onları değişecek başka bişi yok ve başka yerlerede baktırmanı da gerek aracın burçlar değişmesi grekiyor o kadar fiyatı işçilik dahil 80 ytl ok

Nasıl bu kadar eminsin ançıklarmısın! Yanlış anlama dediğin yanlış demiyorum fakat ben biri bana sorun direksiyon kutusunda falan diyecek sanmıştım ondan soruyorum. Ayrıca ustaların çoğu yok bişey deyip geçiştiriyo anlamıyolar ben ne diyeyim ustaya açıkça... Geçen bi özel servise götürdüm direksiyonun altına eğildi bi yeri sıktı tamam dedi e bak hala tıkırtı var dedim e abi o kadar olur falan dedi bana ne demek o kadar olur anlamıyom ben valla. Ayrıca z rotlar amortisörlerle beraber yeni değişti(Bu sorun değişimden öncede vardı zaten) .

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kim açıklayacak bunu