Bor Esaslı Motor Yağ Katkısı İşe Yarar Mı?

barisodaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bor içerikli motor katkısı

arkadaşlar son günlerde bor içerikli motor katkılarını duymaya başladım. Bunları duyan yada kullananız varmı. sölediklerine göre çekiş,motor sesi,vuruntu yakıt sarfitaında %10 lara varan fayda sağlıyomuş. uygulaması ise araç 20 dakika çalıstırılıyo ve motor yagının ısınması saglanıyo ardından 5 dakika aralıksız çalkalanan katkı sıcak yaga ilave ediliyo ve 20-25 dakika rölantide çalıstırılıp motorun içine eşit şekilde dağılması sağlanıyo. Hepsi bu kadar. bu arada yağ ömrünü de en az 2 kat arttırıyomus. bu kadar faydası olduğu söylenen bi ürün hepsiburada.com da sadece 30 liraya satılıyo. sizce bu bir çelişki olabilirmi. Bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli değil..her zaman

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
bende var şu an araçta takılı servis olarak deneme için taktım şu ana kadar iyi gidiyor ama bendeki biraz farklı emiş yolu ile yanma odasına gidiyor ve yakıtın tam olarak yanmasına neden oluyor ve bujiler kesinlikle bitmiyor yağın ömrü uzuyor ayrıca 1 3 5 viteslerini kullanıyoruz sadecede diğerlerini ihtiyaç olmuyor fiyatı ise 250 ytl sıvı içinde montaj dahil sadece sıvı 5 lt 30 ytl arkadaşlar şu an deniyoruz ilerki günlerde daha iyi bilgi veririm.ok

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakında 92 model TOROS da deneyecem ! Biraz kullandıktan ve gözledikten sonra gözlemlerimi paylaşırım.

BOR POWER

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi özellikle hem şanzıman için hemde motor için olanını aldım...motor yağı değişimi yaptırırken serviste durumu izah ettim bunları da motor ısınınca çalkalayarak ekliyelim dedim servisdeki usta hemen içeri gidip Castrol yağının kutusunu getirdi ve okuttu KESİNLİKLE HER HANGİ BİR MADDE EKLEMEYİNİZ teknolojik olarak zaten en son ürünü kullanıyorsunuz dediler bende komşumuzun Renault Flash S i vardı ona verdim...Kullandı memnun kaldı...