Arabada Alman Mi-japon Mu-fransiz Mi-yerli Mi Buyrun Hep Beraber Oylayalim

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben araba ALMAN diyorum ve araba ALMAN'ların arabasını gözünüzü kapatın alın diyorum.

Siz hangi fikirdesiniz?

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım fura gittiyseniz kalite far kını görürdünüz.bütün sıtanları dolaştım.tek tek hepsini inceledim.birinci unsur araç güvenliği.japon araçlarının hepsi toyotalar honda hepsi aynı.döşmeleri kaliteli değil.kapı ve diğer saç aksaM çok zayıf.bilerek baktım hepsini kapı sesine.açılıp kapanırken hepsi tebeke sesi verdi.bariz bir malzeme farkı var.tek avantajları ucuz olmaları.başka eksra bir özellik göremedim.
sizlerin fikirlerinide bekliyorum

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
almanların kiler bide subaru :D

Doğru katılıyorum, Arabada ALMAN abicim bana göre, iğneden ipliğe her detayı düşünmüşler ve düşündükleri detayları sırf diğer markalar gibi olsun diye değil kaliteli yapıyorlar. Japon arabasında da SUBARU, Nissan bence diğerleri yaramaz.

BİRDE Araştırma yapın bakın, Araba markasında en çok markası olan ÜLKE yine ALMAN.

MERCEDES, BMW, AUDI, WOLSWAGEN, OPEL, FORD, (Amekinda vardır), CHEVROLET, SEAT, SKODA bunlardan bazıları. Örnekler çoğaltılabilir.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorda kesınlıkle japon derım arkadaslar!!! dıger aksamlarda alman

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi birde aklıma geldi ya SUBARU demişsinde SUBARU alınca birde benzin istasyonu almak gerekir diyenler var. araba manyak birşey ama yakıt meselesi, gerçi ASLAN BESLEYEN YEMİNİ DÜŞÜNÜR

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi amaçla aldığınız çok önemli konfor için diyorsanız bence alman, modifiye ve motor diyen adam da zaten koltuğun döşemesine bakmaz gider subaru,mitsubishı alır,
320 ci mı evo 9 mu gelin karar verin?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Anadol mu ? :kop: