arkdslar yardımcı olurmusunuz?

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu sanzuman yagını kac yılda bır degıstırıyorsunuz ve seviyesini nereden kontrol edıyorsunuz?

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zorlasan cıkmıyo mu 3500 devrin üstüne?Araba olduğu yerde çalışırken gaz verdiğinde 3500ün üstünde kesiklik yapıyo mu?hın hın diye yürümeden olduğu yerde gaz verince çıkıyomu yani 3500ün üstüne?

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALBATROS_09' Alıntı:
zorlasan cıkmıyo mu 3500 devrin üstüne?Araba olduğu yerde çalışırken gaz verdiğinde 3500ün üstünde kesiklik yapıyo mu?hın hın diye yürümeden olduğu yerde gaz verince çıkıyomu yani 3500ün üstüne?

yok hayır yapmıyo..3500 devıre cıkıyo ama sesı cok verıyo...anlattıgım gıbı durum aynı...nedır sızce sorun?

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım burda sana fikirlemizi söledik.sana bir sürü sebe saya biliriz.mesele değil.ama sen bu aracı kontrol ettir.yok kulndıkca balata daha iyi olur.geçsinler bunları önce.git iyice kontrol ettir.başka problemlere sebeb olacak birşey vardır bilemeyiz.sen bunu ihmal etme bence.
k.i.b

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
speedy_forever' Alıntı:
tşk ederım musa..pekı bısey sorucam...bu yenı baskı balata konmasından kaynaklanıo olabılır mı?bana sunu söledıler..araba 500 km yaptıktan sonra bu dahada duzelıcek..arabanın gıdısı ve yakıtı degısıcek..dedıler.ama tam tersı abı..3000 devırde sankı 4000 devır gaz verıyomusum gıbı ses verıyo..bı dunyada para verdım abı:(nedır mevzu çözemedım:(
abıcım sımdı şöyle bırsey var bayram gunu degısmıssın nasıl degıstırdın? kit halındemı yanı baskı balata ve bılyamı? debrıyaj balatasınında cakması olur ama o modellere boyle sacma bırsey yapmaz hıcbı usta set halınde degısmıssındır sen ki alısacak dıye bırsey yok bu fren balatası degılkı alıssın taktıgın an o iş bıter ılk gunkı gıbı olur o ses debrıyaj bılyasından gelıyor olabılır balatayı nasıl yaktın bılmyıroum ama cok ısındırmıssan bılyayı bozmus olabılırsın ustanla bı görussen ıyı olur

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
üstadım araç 1.3 dizelmi eğer dizelse volant da sorun olabilir veya gevşek kalmış yerler vardır bakmak lazımm.

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Bence arabada bi sorun yok gibi gelio bana.. Yada ufak tefek bi iki bişi var binince hemen anlaşılırmış gibi bi his var içimde.. Sen onu düzgün bi ÖZEL servise götür bence.. Mesela Opel Team..