Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Airbag ışığı ?

Cengo6189

Kayıtlı Kullanıcı

Selam aracım 2012 astra j kasa aracıma tesla teyp taktırdiktan sonra airbag ışığı yaktı. Gündüz tünele girdiğimde far sensoru farı actiginda airbag ışığı yakıyo tünelden çıkınca sönüyo. Akşam oluncada sürekli yakıyo airbag ne yapmam gerekir. Bilgisayar soktugundada yolcu tarafı hatası veriyo yardımcı olursanız sevinirim hayırlı geceler.

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
LPG Kullananlar Kulübü
Multimedya ekran takılırken sigortalar ile oynanmış olabilir. Sigortaların yerinin değişmesi. Elektrik hattı çektiyseler kablolar da kısa devre varmı ona bakılabilir. Arızanın birçok sebebi olabilir aslında. Ekranı takan yere gidip tesisatın gözden geçirilmesi daha doğru olur bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

Zafer715

Admin
Teknik Destek Ekibi
LPG Kullananlar Kulübü
Aklima direk su geliyo bizim araclardaki sensorler karanlik yere girdigin zaman teybin ve ekranin rengini kisiyo gozu yormasin diye. Muhtemelen onun kablosunu yanlislikla teybin baska bir kablosuyla birlestirmislerdir

Cengo6189

Kayıtlı Kullanıcı
Teypci gittim bağlantılar sıkıntı olmadığını diyo başımıza iş açtık

Zafer715

Admin
Teknik Destek Ekibi
LPG Kullananlar Kulübü
Teyibin baglantilarini soktur dene bi bakalim ayni hatayi,alacakmisin sorun teyptemi yoksa basla bi ariza,teybi taktintan sonra olduda teyplemi bagdastiriyosunuz

Cengo6189

Kayıtlı Kullanıcı
Teybi taktırdım kontağı açtım airbag ışığı yaktı. Sadece airbag far sensörlü açınca yakıyo sonra sönünce airbag ışığı sonuyo enteresan birşey beyin demi sıkıntı var acaba