corsa d 1.2 mi 1.4 mü?

Ar19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 olması seni düsündürmesin, 80 hp sana istenileni verir, ekonomi istiyosan birebir, performans istersende gaz pedalı ayagının altında....Sürekli 3-4 kişi le yüklü seyahat ediyorsan belki 1.2 seni tatmin etmez ama onun dışında sehiriçi kullanımı için hiç düşünme derim.
Aynen katılıyorum! Ben de kararsızdım ama 1.2 aldığıma hiç pişman değilim. 1.4 e vereceğim parayı donanıma verdim ve enjoy aldım. 1.2 son derece ekonomik. Ayrıca 80 hp olması da arkadaşın dediği gibi isteneni veriyor. Sadece yüksek hızlara çıkmakta inat ediyor zaten bu da Corsa'da aranacak birşey değil.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaslar benım kafam ııce karısmaya basladı dun aksam honda jazz elıte ı ınceledım 2006 model full u 28500 e verıyolar gonlum o tarafa dogru kaymaya basladı ama hala kararsızım ama corsa olursa 1.4enjoy olacak onda karar kıldım tavsıyelerınız ıcın tesekkurler bırde jazz hakkında ne dusunuyorsunuz?

ben öyle düşünmesemde genelde araba alırken satma ihtimali de düşünülür. aynı yorumu 1 kez daha yazmıştım. honda dan uzak dur opel varken eğer böyle düşünenlerdensen. hem çabuk satarsın hem de daha az para kaybın olur. 1.2 mi 1.4 mü konusuna gelince, seni 2 side kesmez 2.0 motordan sonra. performans arayamazsın zaten. 1.4 te de arayamazsın. 1.2 motor 80 beygir güç üretiyor ve gayet yeterli, vergisi de düşük. ben 1.2 derim ama essentia değil.

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
bende aynen senin gibiydim önce corsa enjoy sport paketi almaya karar verdim 29000 ytl; sonra düşündüm astra neden olmasın dedim 4300 ytl daha fark verdim astra essentia modelini seçtim.
araçta 4 hava yastığı,abs,cd çalar,iç hacmi daha geniş,ve sayamacağım daha çok özellikleri mevcut eğer paran varsa ve yatırım amaçlı almayı düşünüyorsan bence astra derim ne dersin :rock

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
Aynen katılıyorum! Ben de kararsızdım ama 1.2 aldığıma hiç pişman değilim. 1.4 e vereceğim parayı donanıma verdim ve enjoy aldım. 1.2 son derece ekonomik. Ayrıca 80 hp olması da arkadaşın dediği gibi isteneni veriyor. Sadece yüksek hızlara çıkmakta inat ediyor zaten bu da Corsa'da aranacak birşey değil.
ben yerinde olsaydım tam tersini yapardım donanım nedirki ya
orijinal her zaman süperdir