Hangi motor yağını kullanmalı?

Hangi marka motor yağını kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    318

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hangi motor yağını kullanmayı tavsiye edersiniz? Bide şöle bişey var motor yağınızın markasını değiştirmeyin falan diyolar nedir konu?

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya aslında ben içimdeki kuruntuları gidermeye çalışıyorum birazda yağı da değiştireyim iyisi olsun istiyorum. Araba ilk çalıştırmada rölenti düzensizliği gösteriyodu gittim bi özel opel servisine carbon clean yapmalıyız egr valfini temzileriz dediler 50 ytl ye. Dün gittim abi çok ypğunuz yaptılar kızdım bende başka bi yer var mı diye araken ustanın biri sanki beni kazıkladı yok efendin gerek yokmuş ona göz boyamaymış 2 tane ilaç attık depoya würth marka tanesi 20 ytl den problem hallolacak dedi tam emin değilim ama henüz kontağı 1 defa açtım ondan sonra ama kazıklandım sanki ne dersiniz? Bu arada arabada 96 bin km de

mumies

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nekibuyani.tr.cx
Depoya atılan ilaçlar ne kadar etkili tam bir fikrim yok ama carbon clean yaptırmak lazım belirli periyotlarla gerçekten işe yarıyor.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Carbon Clean 'ı düzenli aralıklar ile yaptırmanız gerekiyor.
60.000km 'de bir en geç yaptırmanız gerekiyor. o zaman tam randıman alabilirsiniz ancak...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben carbonclean yaptırdım yaklaşık bir hafta önce.yaptırmadan önce özellikle yokuş çıkarken gelen vuruntu sesi kayboldu,yakıt tüketimi de şehir dışında yaklaşık 0,5-1 lt arası azaldı.yağ olarak ta opel markalı 10/40 kullanıyorum araç 94 vectra,130 binde..opel yağlarını bildiğim kadarıyla mobil üretiyor,şu anda memnunum.

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon clean gerçekten faydalı bir işlem. fakat düzenli olarak yapıldığı taktirde.

senin arabana en uygun yağ 10W/40. marka olarak da castrol magnatec'i önerebilirim sana...

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben marka olarak Mobil 1 derim başka bişey demem..