Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Anten sorunu

ayhannnnn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ayhan palamut
Araç
opel astra j 1,4 140 hp
Yakıt
Benzin
Vites
Manuel
Donanım
edition plus
Model Yılı
2019

Selam anten sorunu olan varmı çok kötü ses alıyorum radyodan güçlü çekim gücü olan varmı ve kullanan varsa önerilerinizi bekliyom

ocelikalay

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ozgur Celikalay
Araç
Opel insignia
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Elite
Model Yılı
2017
Bende 2017 insignia var. Bende ayni konuya takilmistim son zamalarda. Servise goturdugumde konusmayi dusunuyordum. Bir cozum bulan varsa bende faydalanayim :)

mbu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat
Araç
Opel Astra K
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Dynamic
Model Yılı
2018
Maalesef Opelin çözülemeyen sorunlarından biri kanımca. Astra sedanda da hb de de ne orjinal çubuk anteni, ne piyasadaki shark anten, ne de orjinal shark anteni çekmiyor yolculukta... Ankara İstanbul gibi şehirlerin göbeğinden çıkmıyorsanız sorun olmuyor çoğu zaman ama başka yerlerde özellikle de kenar yollarda ben radyo dinleyemiyorum. Şu an TRT FM bile hışır huşur :D

Hasip

Admin
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Bu konudan bende muzdaribim, malesef antenler sanırım boyundan dolayı pek güçlü değiller.

Cemil

Admin
Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Bu konudan bende muzdaribim, malesef antenler sanırım boyundan dolayı pek güçlü değiller.
@Hasip Malesef anten boyu ile ilgili değil...Daha önceki farklı bir model aracımda boyutu aynıydı ama Avm lerin kapalı otoparkında bile çekiyordu...Yani opeldekiler Donanımsal...