şok şok şok Opel şikayetleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saçma sapan şikayetler yawfff

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faithless1905' Alıntı:
vay be amma da çok şikayet varmış yahuu abi hakkını arayacaksın ben arabayı aldığım da 2000 yılının şubat ayıydı bir sene bir ay sonra 20 km bakımına ARPEL e götürdüm egzost çürümüş değiştereceğiz dediler bende garantiden değil mi dedim hayır dediler garantiniz geçen ay bitmiş o yüzden garanti kapsamına girmiyor dediler...bu arada polen filtresi kapağı otomatik cikle ve kapı cam fitillerinden seslerde geliyor...Dedim ki bunların hepsini yapacaksınız hemde garantiden ben bunlar için beş kuruş yine vermem şikayetçiyim falan...servis müdürü geldi noluyor bilmemne derken onunlada tartıştık...dedim ki ya yaparsınız yada sonucuna katlanırsınız...kaldıki beni çok iyi tanırlar çünkü arızadan ve problemlerden dolayı servisten hiç çıkmazdım ampul patlasa doğru servise...neyse hemen eve geldim girdim nete hemen TORBALI ya mail attım bir saat içinde bana dönmezseniz GM ye mail atacağım dedim...Dönmediler bende GM ye tüm faturalarla birlikte mail attım...Beş dakika geçmeden Almanya dan telefon geldi...Sonra tekrar başka bir numara aradı...Kendilerinin GM ye OPEL e dava açan ve OPELLE problemi olan insanlara yardım eden bir kuruluşun avukatı olarak tanıttı ve problemin çözülmezse sizin adınıza burdan yani Almanya dan dava açacaklarını falan söylediler...Derken tüm bu olaylar 1.5 saat içinde oluyor...Arpel in sahibi Bülent Arpaç beni aradı Emre bey siz ne yaptınız?Ortalığı neden karıştırdınız madem böyle bir şikayetiniz vardı bana neden söylemediniz hemen sizi servise bekliyorum lütfen falan diye noluyor dedim kendi kendime...çok uzattım konuyu kusura bakmayın...Sonuçmu arabamın hiç değişmeyecek olan parçaları bile değiştirildi...Sebep mi?Bu seriler problemliymiş kusura bakmayın biz zaten sizi çağıracaktık dediler ve aracımın farlarını bile değiştirilerek geri aldım...

helal olsun walla..tebrik ediyorum seni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...