Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Araç çizik

husooz

Admin
Model Yılı
2013

Geçenlerde yıkatıp farkettiğimiz çizik. Düzeltmek araştırdım 50 ile 300 arası fiyat verenler oldu. ? Şimdilik nazarlık olarak duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
Cosmo 2013
Geşmiş olsun nazarlık niyetine diyelim.:) Ben biraz hassasım o' çizgileri görmeye dayanamazdım. Allah beterinden korusun.

husooz

Admin
Model Yılı
2013
Necdet Hocam; piyasa o kadar .. ki kime göstersem farklı yorum yapınca dedim Nazarlık niyetine.. :)

D-Recker

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2016
Bende de bunun gibi ama daha küçük halinde hasar var birazcıkta içe göçük en derini siyah gözüküyor paslanmaya veya daha kötüsüne sebeb olur mu sizce?

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2015
Öncelikle geçmiş olsun, Allah beterinden korusun diyelim. Aracı aldığımdan bu güne kadar sırası ile ;
1- Evimin önünde kim tarafından yapıldığını bilmediğim sol arka kapı kolunda 10 cm uzunluğunda kazıma şeklinde oluşan derin bir çizik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
2-Sol tarafıma park eden bir aracın çıkmaya çalışırken muhtemelen erken manevrası sonucu tamponun sol arka kısmını yerinden çıkarması ve tamponda baş parmak tırnağı büyüklüğünde yan yana oluşan iki ezik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
3-Ön sağ emniyet kemerini yukarı sardırmayarak tokayı sağ boşluğa bırakarak kapıyı kapatan arkadaşımın iç kısımda oluşturduğu ezik ve çizik. .(beyaz oje ile rütuş yaptım)
4-Trafiğin olağan dur-kalkını takip etmeyerek arkadan çarpıp tamponda ezikler oluşmasına neden olan dikkatsiz bir sürücü. İlerleyen günlerde tamponun üst kısmında kasma sonucu oluşan şerit halinde kılcal boya çatlamaları..
5-Ve en acısı....Park halinde aracın içinde bekler iken dikiz aynasından gelişini izlediğim ve önüne bakması için dua ettiğim, frenleri Barni Moloztaş ın frenlerinden hallice bir bisiklet...Bir eliyle akıllı telefonunu tutmuş mesaj yazmaya çalışan, bir eliyle bisikletin gidonunu tutmuş tahmini 17 yaşlarında bir genç...sonuç olarak arka opel armasının solunda oluşan 15 cm lik derin bir çizik ve çizik boyunca oluşan göçük...(sticker ile kapatıldı)

Bu araç saçımda beyazların artmasına neden oldu.

Hasip

Admin
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Öncelikle geçmiş olsun, Allah beterinden korusun diyelim. Aracı aldığımdan bu güne kadar sırası ile ;
1- Evimin önünde kim tarafından yapıldığını bilmediğim sol arka kapı kolunda 10 cm uzunluğunda kazıma şeklinde oluşan derin bir çizik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
2-Sol tarafıma park eden bir aracın çıkmaya çalışırken muhtemelen erken manevrası sonucu tamponun sol arka kısmını yerinden çıkarması ve tamponda baş parmak tırnağı büyüklüğünde yan yana oluşan iki ezik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
3-Ön sağ emniyet kemerini yukarı sardırmayarak tokayı sağ boşluğa bırakarak kapıyı kapatan arkadaşımın iç kısımda oluşturduğu ezik ve çizik. .(beyaz oje ile rütuş yaptım)
4-Trafiğin olağan dur-kalkını takip etmeyerek arkadan çarpıp tamponda ezikler oluşmasına neden olan dikkatsiz bir sürücü. İlerleyen günlerde tamponun üst kısmında kasma sonucu oluşan şerit halinde kılcal boya çatlamaları..
5-Ve en acısı....Park halinde aracın içinde bekler iken dikiz aynasından gelişini izlediğim ve önüne bakması için dua ettiğim, frenleri Barni Moloztaş ın ferinlerinden hallice bir bisiklet...Bir eliyle akıllı telefonunu tutmuş mesaj yazmaya çalışan, bir eliyle bisikletin gidonunu tutmuş tahmini 17 yaşlarında bir genç...sonuç olarak arka opel armasının solunda oluşan 15 cm lik derin bir çizik ve çizik boyunca oluşan göçük...(sticker ile kapatıldı)

Okurken yüreğim parçalandı. Arabayı yaklaşık 1,5 yıldır çoğunlukla eşim kullanıyor ve malesef yıkattığım zaman oturup ağlayasım geliyor :(

husooz

Admin
Model Yılı
2013
Bende de bunun gibi ama daha küçük halinde hasar var birazcıkta içe göçük en derini siyah gözüküyor paslanmaya veya daha kötüsüne sebeb olur mu sizce?
Geçmiş olsun bir bilene danışmakta fayda var diyebilirim. Ben hiç bir düzeltme yaptırmadım nazarlık duruyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2015
Hasip bey aracımı kendim yıkıyorum ve her yıkadığımda yeni birşeyler görmemek için dua ediyorum inanın.

husooz

Admin
Model Yılı
2013
Hasip bey aracımı kendim yıkıyorum ve her yıkadığımda yeni birşeyler görmemek için dua ediyorum inanın.

@Suhuf bey İnanın bende kendim yıkamamak icin çok kasıyorum ama yıkadığımda her yer nazarlık olarak gözüme çarpıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2016
5-Ve en acısı....Park halinde aracın içinde bekler iken dikiz aynasından gelişini izlediğim ve önüne bakması için dua ettiğim, frenleri Barni Moloztaş ın frenlerinden hallice bir bisiklet...Bir eliyle akıllı telefonunu tutmuş mesaj yazmaya çalışan, bir eliyle bisikletin gidonunu tutmuş tahmini 17 yaşlarında bir genç...sonuç olarak arka opel armasının solunda oluşan 15 cm lik derin bir çizik ve çizik boyunca oluşan göçük...(sticker ile kapatıldı)

Cok cok geçmiş olsun aracını sıfır km alan insanlar neresınde ne war adı gibi bilir şahsen aracımı aldıktan beri bi bebek gibi ben yıkıyorum we neresinde en ufak çizik göçük war biliyorum o yüzden bu gibi şeyler üzücü olsada insan zamanla alışıyor mal canın yongası ama can daha önemli Allah beterlerinden saklasın hayırlı günler

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Buğra Höngül
Araç
Opel vectra
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
cd
Model Yılı
1998
Bu bölgeye 1500-2000-3000 zımpara yapılır ve üstüne polisaj işlemi gerçekleştirilip tertemiz olur ancak yapacak kişinin boya ölçüm cihazı ile sürekli ölçüm yaparak ilerlemesi en uygun olanı sonuçta 15-20 uμ - mikron incelme olacaktır

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi