rolanti bozuldu

ertem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam. Benim arabanın son 1-2 haftadır rolantisinde zaman zaman düzensizlikler olmaya başladı.
Arabanın 60000 bakımı geçen ay yapılmıştı ( egr'de değişti ) , rolantide iken devir 700 de falan araba titriyor hatta bir iki sefer stop etti. Ama bazen düzeliyor. geçen gün servise götürdüm tech2 ye bağladılar arıza vermemiş.

birde daha önce çalışırken motorun sesini hiç duymuyordum , şimdi bariz bir şekilde duyuluyor , servis arkadaşlar neden olabilir sizce :confused:

ertem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cvp için teşekkürler. Ama bakım yapılırken temizlenmesi gerekmiyordu bunun yada temizlendiyse bile 1 ayda tekrar kirlenmesi normal bir şeymi dir?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ertem' Alıntı:
cvp için teşekkürler. Ama bakım yapılırken temizlenmesi gerekmiyordu bunun yada temizlendiyse bile 1 ayda tekrar kirlenmesi normal bir şeymi dir?
yok bakım yaparken temızlenmez o bakımla alakası olmyana bırsey rolatı ayarlayıcındanda olur bu durum her ıkısınede bakılması lazım

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
yok bakım yaparken temızlenmez o bakımla alakası olmyana bırsey rolatı ayarlayıcındanda olur bu durum her ıkısınede bakılması lazım

Musaya katılıyorum.Rölanti ayarlayıcında problem olabilir....Bende de olmuştu...:eek: