Şekli Koydum walla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lordlord

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle 7 milyara yazık etmişsin derim ama zevk meselesidir ; senin bileceğin iş. Fakat şahini yesen ne olur, anlatılacak bir tarafı yok!

Vectra GT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şahin deyip geçmeyin modifiye çıkabilir...bursada bi tane var çift turbo var arabada 360 byg mi ne adam subarularla,evolarla kalkıo ve uçup gidio bi şahin gibi,geçio herkezi baka kalıolar sora arkasından...ama çok nadir oluo...böle modifiye şahinler...

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahinle kapışmak zevkli oluyo
3500 deviri geçmiyorum arabamı denemiş oluyorum heuheuahuea

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
italyan filtre de ne marka ? filtre zaten 3-5 bg bile vermez içeri kirli hava alır. zaten şahin mahinle yarışıp ite köpeğe yaklaşma. sen arabanı bilmiyo musun? bir konserve kutusu bi difransiyel(şahin) için nedir bu hız deliliği

not:bizde de vardı şahin

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Yıllar önce bi arkadaşın gazıyla 88 model broadway le manda kasa BMW yi ışıklarda tokatlamaya kakmıştık.Netekim kalkışta geçtik de.Ama biraz gidince baktım adam tınmıyo bile vızzzzz yanımızdan aktı geçti.O sırada 5.vitese atmıştık ve arabanın motoru patlayacak gibi bağırıyodu.Allah bilir adam daha 2 veya taş çatlasın 3. vitestedir demiştim.Şimdi bana kafa tutanlarla -bazı istisnalar hariç- uğraşmıyorum bile.Ama yolda giderken arkadan gelen BMW görürsem anında sağa çekip yol veririm,saygım var arabaya,hastasıyım ve herşeyden önce haddimi bilirim ... ;)

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
benim fikrim eğer kapışcağın araç dişine göre diilse onu geçtikten sonra hiçte sevinmeyin derim ben. önemli olan kapışma sırasında sana heycan veren karşındaki rakibin zor olmasıdır;)

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
kafadan bi +5000 verde uğraşma kardeşim,ne kadar cimrisin yaa :D

tamam + 5000 :)

gokhan1507

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahin zaten astrayla yarışamaz..

adam baştan kaybetmiş şartlar eşit değil..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence arkadaşa fazla yüklenmeyelim sonucta bizim üyemiz o ondan zevk alır siz başka bir şeyden onun ilk deneyimidir ve bizimle paylaşmak istemişdir.

bunun yanında arkadaşlarım var iyi araba kullanıyorlar ve kendi araçlarının çok üstünde araçları yediklerini gördüm makaslarda birazda pilotaja bakar derim ben.

0-400 kalkış değilse eğer.
arkadaşımız bir mesaj atmış onu foruma küstürmeyelim bence yanlış yada doğru sonuçta hepimiz daha büyüğüz yaşça.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
opelim net - forum kuralları gereği başlık kilitlenmiştir.Bilginize,iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...