dizel araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
acaba patinaj önleme olduğu için mi yokuşta biraz zor kavrıyor varsa tabi ?

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw 1.3 lt motordan siz ne bekliyosunuz bu önemli bence, bana gör bir astra nın kasasına göre enaz 1.6 benzinli veya 1.6 dizel olması gerekir tabi biz dünyanın en pahallı yakıtını kullandığımız için markalar bu gibi çözümler üretiyorlar. bence astra gibi bir araca 1.3 motor konulmaması gerekir şayet acaba almanyada 1.3 dizel motor seçeneği varmı? bence yoktur bunlar türkiyeye lanse edilen araçlar...

onurek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dataegemen' Alıntı:
yaw 1.3 lt motordan siz ne bekliyosunuz bu önemli bence, bana gör bir astra nın kasasına göre enaz 1.6 benzinli veya 1.6 dizel olması gerekir tabi biz dünyanın en pahallı yakıtını kullandığımız için markalar bu gibi çözümler üretiyorlar. bence astra gibi bir araca 1.3 motor konulmaması gerekir şayet acaba almanyada 1.3 dizel motor seçeneği varmı? bence yoktur bunlar türkiyeye lanse edilen araçlar...
sadece benzın değil vergi olaynın yüksek oldugu ülkelere yollanıyo bu araçlar.
ayrıca patınaj çektırmek bukadar önemli olmasa gerek. önemlı olan rampalarda stop etmemesi değilmi :)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astraları bilmiyorum belki tc fln var da ondan patinaja düşmeye bilir ama ben corsayla 5 saniye arabanın yerinde patinajdan kalkmadıgını bilirim yerler ıslaktı ama genelde rahat pati çekiyor 4000 e daya devri, düsür ayağını debriyajdan bak nasıl çekiyor...

ordu52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen araba kullanmasını bilmiyorsun.sen o arabayı bana getir yokuş yukarı bak nası çıkarıyom

muratbayrak57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onurek' Alıntı:
sadece benzın değil vergi olaynın yüksek oldugu ülkelere yollanıyo bu araçlar.
ayrıca patınaj çektırmek bukadar önemli olmasa gerek. önemlı olan rampalarda stop etmemesi değilmi :)

1.7 var meriva da falan Almanya da

muratbayrak57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dataegemen' Alıntı:

1.7cdti falan var Almanya da o tercih edilio

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanya da ASTRA larda 1.7 CDTI versiyonu kalktı
Artık sadece 1.3 ve 1.9 CDTI olarak satış yapılıyor.

1.7 CDTI ise Meriva ve Yeni Corsa D de görevine devam ediyor.

bendark78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti motoruna gore bence ii ama rakiplerinin gerisinde. klıma acık gezmeyeceksin :)

PoWeR_CaR_AsTrA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten klima açıkken çok zor yokuş çıkmak hele bide durup kalkmaya çalışıyosan araba kıvranıyo onun dışındada genel bi yokuş çıkmama problemi mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...