Astra Otomatik şanzıman ve Aracın stop etmesi

energym

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar otomatik şanzımanlı astramız var.Aracımızda çok kereler rölanti diye düşündüğümüz arada bir stop etme problemi yaşıyoruz öyleki bazen çok kötü yerlerde örneğin yokuş aşağı gibi durumlarda stop ediyor ve tehlikeli durumlar yaratabiliyor arabayı sanayiye 3 kere götürdüm her seferinde düzeldi diye verdiler ama herhangi bir düzelme yok.Aracın içinde bazen bebek olduğundan bu konu oldukça hassas olmaya başladı bizim için bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.Şimdiden teşekkürler...

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araçlardan , anlıyor görünüyorlar anlamıyorlar bir çok tamirci.

o yüzden 3 defa sanayiye götüreceğine bir kere yetkili servise götürmen senin ve araba için , daha ucuz (toplamda) daha emniyetli olur.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtnplus' Alıntı:
Bu araçlardan , anlıyor görünüyorlar anlamıyorlar bir çok tamirci.

o yüzden 3 defa sanayiye götüreceğine bir kere yetkili servise götürmen senin ve araba için , daha ucuz (toplamda) daha emniyetli olur.
aynen katılıyorum
+1000

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm aracın sorunu egr valfi başka yerde arama opel özel servis veya yetkili servisine götür aracı başka yerde baktırma sakın egr yi iptal etsinler .

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Aramıza hoşgeldiniz,

Üye olurken tarafınıza gelen AKTİVASYON MAIL lerinde ve ilk giriş yaptığınızda yine tarafınıza gelen ÖZEL MESAJ da da belirtildiği gibi,
lütfen foruma mesaj yazmadan önce ÜYE ARŞİVİ başlığı altında kendinizi tanıtın...

Aksi takdirde mesajlarınız ve açtığınız konular silinecektir...

Üye tanıtım Formatına ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=1198

ÜYE ARŞİVİ'nde tanıtım yapmak için aşağıdan ÜYE ARŞİVİ başlığına girip, yeni bir konu açabilirsiniz...
http://www.opelim.net/forums/forumdisplay.php?f=11

Anlayışınız için teşekkürler,

Keyifli forumlar...