türkiyede yarışan gerçek astra gsi lexmaul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
oda güzel sende dyına söle yakışmadığını :))

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o avatardaki araç sizindi yani?.. jantlar böyle daha ii olmuş iikide değişmişsiniz peki stoplara ne oldu ?

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
benim anlamadığım neden bukadar ilgilendin araçla yalan olduğunumu çıkarmaya çalışıyosun anlam veremedim kardeş kimseye bişi kanıtlama gibi bi zorumluluğum yok ama bu resim ve bu araba gerçek benim arabamın resmi stoplara gelince arabamı satın almak istiyorsan evde duruyor onuda sana veririm neden çıkardın dersen yakışmadığını anladım söktüm bu eski stoplarda çok yakıştığına inanıyorum ve sonuncuolarak bu resimdeki araç bana ait illede görmek istersen bms de bir sürü resimleri var ordan baka bilirsin vede sora bilirsin

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumun amacının kendini kanıtlamak değil bilgi paylaşımı olduğunu düşünüyorum amacım kimseyi kötülemek veya küçük düşürmek değil fakat bu konuda çok hassasım kimseyide kırmak istemem yaptığım şey yanlışsa da şimdiden özür dilerim..

neden bu kadar çok ilgilendiğime gelince işte cevabım..

163968maxrz7.jpg

belkide ben yanlış düşündüm saygılar..

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
çok ii benim aracımda aynısı idi kardeş evet bu resimden yola çıktım bunu diğer mesajlarımdada belli ettim aratıp okuya bilirsin

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahimm' Alıntı:
benim anlamadığım neden bukadar ilgilendin araçla yalan olduğunumu çıkarmaya çalışıyosun anlam veremedim kardeş kimseye bişi kanıtlama gibi bi zorumluluğum yok ama bu resim ve bu araba gerçek benim arabamın resmi stoplara gelince arabamı satın almak istiyorsan evde duruyor onuda sana veririm neden çıkardın dersen yakışmadığını anladım söktüm bu eski stoplarda çok yakıştığına inanıyorum ve sonuncuolarak bu resimdeki araç bana ait illede görmek istersen bms de bir sürü resimleri var ordan baka bilirsin vede sora bilirsin

sanırım ben yanlış anladım

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
hala neyin peşindesin anlamadım

Eftamintokofti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş zorlama istersen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...