Neler yeni

Arkadaşlar Bu Akşam Aracımla Ilk Kazamı Yaptım

Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
A573C258-5E23-4644-A882-17AF4913ADEC.jpeg

Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Mahalle arasında virajı kısa aldım kamyon basamağına malesef görüldüğü gibi nerde uygun yapılabilir servise götürsem çok tutarmı

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Öncelikle çok geçmiş olsun, Rabbim beterinden korusun. Gördüğüm kadarıyla sadece çamurlukta ezilme var kapı sağlam duruyor. Öncelikle sanayiye gidip sadece pastayla beyaz renkli boyayı temizletin. Aracınızın hangi kısmında ne kadar boya hasarı var ortaya çıksın, sonrasında bunları fotoğraflayın elinizde bulunsun yarın satarken gösterirsiniz. Ezik kısımda daha önceden macun yoksa yani orjinalsa çekilerek tamir edilebilir. Boya konusuna gelince temizlendikten sonra tekrar düşünün en kötü ihtimalle Auto King veya hoşunuza giden başka bir yerde yaptırırsınız. Şimdi neden sanayiye gidin dediğime gelince bu basit işlemler için servise giderseniz malesef yüksek fiyat çıkacaktır. Sanayiye gidip 50-100 liraya maksimum bu temizlik işini yaptırırsınız boya içinde fiyat araştırması yaparsınız.

Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Sağolun hasip hocam kapıda ve çamurlukta ezilme var çekerek düzelirmi acaba bide kaskom var faydası olurmu

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Hocam çekerek düzeleceğini düşünüyorum. Kasko bu işler için yapılıyor hocam yalnız geçmişte yaptığım hataya düşmeyin 250-300 liralık hasarı gittim kaskodan yaptırdım yenilerken 900 lira fazladan verdim hasarsızlık bozuldu diye.

Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Kasko bozulmasın aynen hocam göçük giderici bir yer var pazartesi fiyat alıcam inşaallah

Sedat

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Otomatik
Model Yılı
2013
Çok geçmiş olsun

Ergün

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
geçmiş olsun naçizane önerim bunun için kasko bozmaya değmez bir de kaskoların mini onarım paketleri var benim de şöyle bir olay oldu mini onarimla autokingte hallettik.

Ekli dosyalar

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Çok geçmiş olsun...Bencede sanayide değişim olmadan hallederler..Mini onarıma bunun gireceğini düşünmüyorum(kapı ve tamponda hasar görmüş)..Yinede bir sorun isterseniz..Sevise giderseniz büyük bir ihtimal parça değişimine giderler..Yinede oradan bir fiyat ve bilgi alın..Fikir edinmeniz açısından...

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.
Bunun biraz daha büyüğü benim başıma gelmişti. Çok kötü görünüyürordu. Bayağı da üzülmüştüm. Yıkamacım sordu ne oldu buraya diye, bi çay içene kadar %80-90 yok olmuştu... şimdi kaportada düzeleceği kadar düzelecek gerisi de nazarlık napalım memlekette boya takıntısı olunca boyatamıyoruz. Kıbrısta, Avrupada böyle birşey için araç ta 4-5 yaşı geçtiyse komple boyuyorlarmış aracı...

Ekli dosyalar

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.
Bunun biraz daha büyüğü benim başıma gelmişti. Çok kötü görünüyürordu. Bayağı da üzülmüştüm. Yıkamacım sordu ne oldu buraya diye, bi çay içene kadar %80-90 yok olmuştu... şimdi kaportada düzeleceği kadar düzelecek gerisi de nazarlık napalım memlekette boya takıntısı olunca boyatamıyoruz. Kıbrısta, Avrupada böyle birşey için araç ta 4-5 yaşı geçtiyse komple boyuyorlarmış aracı...
Sizinki büyük bir ihtimal karşı tarafın boyası geçmiş..Malesef bu biraz farklı..Komple boyayı almış oradan..Ve evet haklısınız boya konusuna katılıyorum..Yahu Ayakkabın yıpranır boyarsın,Evini boyarsın,güzel görünsün diye onu bunu boyarsın..Araca geldimi yok boyalı almam falan :)Enteresan gerçekten..Veya parça değişmiş..Yahu ne güzel işte yeni parça takılmış..Daha uzun dayanacak(Orjinal olması şartı ile)...

Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum bilgileriniz için bu sabah aracımı topkapı evren oto servise bıraktım 800 liraya anlaştım parça değişmeden düzeltilip boyanacak orjinal gibi olur dedi usta kaskoyu bozdurmadım hasarsızlık indirim 3 üncü kademedeyim kaybetmemek için kendim yaptırıyorum hepinize selamınaleykum

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ufuk
Araç
Opel Astra Sedan 1.6
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
Geçmiş Olsun. Hakikaten millette boya takıntısı paranoyaya dönüşmüş. Geçen hafta arkadaşa tarla yollarında kullanmak üzere 80 model reno baktık. Ona bile boya var mı diye soruyorlar. Dikkat ederseniz kaza var mı diye soruyorlar. Gülermisin ağlarmısın? Sanki boya olmayınca araba sağlam olacak?:(

Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Geçmiş Olsun. Hakikaten millette boya takıntısı paranoyaya dönüşmüş. Geçen hafta arkadaşa tarla yollarında kullanmak üzere 80 model reno baktık. Ona bile boya var mı diye soruyorlar. Dikkat ederseniz kaza var mı diye soruyorlar. Gülermisin ağlarmısın? Sanki boya olmayınca araba sağlam olacak?:(
Evet malesef ilk önce hasar kaydı varmı diye soruyolar motor falan bakmıyolar artık bunada şükür Başımıza gelecekmiş hayırlısı inşaallah

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Geçmiş olsun hocam. Fotoğrafları çekmeyi ihmal etmeyin malum ilk sorulan şey boya :( Benim aracımın çigeri tertemiz olmasına rağmen sağolsun hanım sayesinde baya boyalı :)

Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Geçmiş olsun hocam. Fotoğrafları çekmeyi ihmal etmeyin malum ilk sorulan şey boya :( Benim aracımın çigeri tertemiz olmasına rağmen sağolsun hanım sayesinde baya boyalı :)
aynen hocam doğru hallettim teşekkürler

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)