Kaporta Çiziği!!!

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Çizik bi aracın başına gelebilecek en kötü şey zaten bence.. Vuruk olsa ondan ii valla.. :)

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
rötüşle diycem ama o da çok belli olyor en güzeli sonax olayına girmek az da olsa kapatıyor

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar çizikler için bir kaporta ustasına danıştım. Kalın pasta çekilirse çizikler kapatılır diyor.. Sizce bu kalın pasta olayı kaportaya bir zarar verirmi?

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bi zarar vermez.. ama 1 kereye mahsus yaptır... çünkü pasta boyayı inceltir... yani pastanın mantığı biyerden alıp biyere doldurma mantığı...

U

umitozuer

Bilgi Girilmemiş
Kalın pasta kullanmanızı tavsiye etmem hiç birinize kalın pasta boyadaki micron oranını düşürür ikinci olarakta kaportada hare oluşumuna yol açar hareli dolaşacağıma araba çizik kalsın daha iyi bence...

Körmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pastanın ince olsun kalın olsun bence çiziklere hiçbir faydası yok, sadece sıyrıklardan arta kalan diğer araç boyalarını lekelerini iyi çıkarıyor pek fazla kullanmayıda tavsiye etmem boyanın mikron ölçüsünü düşürüyor ki bu artık araç satılırken aletlerle kolayca anlaşılıyor bu da gereksiz bir risk ben çiziklerimle alıştım yaşamaya, memlekete gittiğimde yeğenim almış çubuğu baktım araca vuruyor aldım elinde ama biraz çizildi çamurluk, şimdi onu çok özledim o çizikleri her gördüğümde bıcırık geliyor aklıma...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer derin değilse önceki arabam şahindi dyo nun cilası güzel hemde hesaplı dene derim eğer derin ise bilemem

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Kaskonuz oto king klozlu ise oto king ücretsiz olarak hallediyor. www.autoking.org sitesini bir inceleyin. Parka girerken eski binet tipi bir renault'ya sürttüm. (aynadan aralık vardı fakat bu renaultların tamponlarının çıkıntılı olduğunu unutmuşum) Sağ arka çamurlukta derin bir çizik oluştu. Oto king ücretsiz halleti. Orjinal gibi olmuş.
Bir keresinde de aynı park alanına aynı anda girmeye kalkınca bir corsa benim tampona sürttü. Tampon derin bir şekilde çizildi. Aracın lacivert rengi olduğu gibi benim tampona çıktı. Pasta ile hallettiler boyasız.

kazanova11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar boya koruma falan asla işe yaramaz hatta usta çizik gitsin diye iice bastıra bastıra süngeri sürecektir ve boyayı iice inceltecektir... Eğer boya derin çizikler içeriyorsa bence en iisi kaskodan değştirmek.. veya sticker : )))))