Yine corsa hakkında sorularım var :D

speedytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar aracımdan çok memnunum gayet güzel yannız bir iki sorum daha olacak
1. araçta içerden merkezi kilit i açık kapatabilceğimiz bi tuş yokmu (kapı kiliti dışında. En azından kapı kilidi kitliyken kapı kolunu çekip açtığımızda merkezi kiliti açsaydı onuda yapmıyor)

2. orjinal aksesuar olarak kol dayama yeri 170 milyon+ 35 milyon işçilik alıyorlar bana biraz pahalı geldi. izmirde araştırdım ve bi yerde 80 milyon işçilik dahil buldum ama yan sanayi yine dışardan imalat. nasıl güvenilir olurmu kullanması

3. saçma bi soru olabilir ama yol bilgisayarı olmayan bir araca sonradan takmak mümkün müdür (konsolda tuşu var basınca no function diyo)

4. radyo istasyonlarının bağzılarında (mesela power fm) şarkı isimlerini yazmıyo şarkı çalarken ama bazılarında meajları yazıyor (örneğin capital)

5. aynı şekilde mp3 dinlerken id tagleri gayet güzel okuyor fakat kaydırmıyor tuşa basarak şarkıcı adını şarkı adını ayrı ayrı görüyorum bunu winamp taki gibi kayar yazı haline getirme şansımız yok mu?

6. Kemer takılmadığı zaman dashboard da sesli veya görüntülü bi ikaz yok bunu aktif hale getirtebilirmiyiz?

Bu sorulara metanetle cevap verirseniz çok çok sevinirim :)

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar aracımdan çok memnunum gayet güzel yannız bir iki sorum daha olacak
1. araçta içerden merkezi kilit i açık kapatabilceğimiz bi tuş yokmu (kapı kiliti dışında. En azından kapı kilidi kitliyken kapı kolunu çekip açtığımızda merkezi kiliti açsaydı onuda yapmıyor)
Yapıcak birsey yok onun için ama içerden kolu ındırıp kaldırdığında hepsinin çalısmazı lazım..

2. orjinal aksesuar olarak kol dayama yeri 170 milyon+ 35 milyon işçilik alıyorlar bana biraz pahalı geldi. izmirde araştırdım ve bi yerde 80 milyon işçilik dahil buldum ama yan sanayi yine dışardan imalat. nasıl güvenilir olurmu kullanması
Sana iyi fiyat cekmisler peugeot da arkadasıma 400ytl fiyat cektiler.. (orjinal) bana kalırsa yaptırma derim bosuna 200ytl berme..

3. saçma bi soru olabilir ama yol bilgisayarı olmayan bir araca sonradan takmak mümkün müdür (konsolda tuşu var basınca no function diyo)
Bu konuda cok fazla bır bılgım yok ama takılıcana emınım ama baksana 200ytl kolçak takmak için fiyat istiyen servis yol bilgisayarına ne kadar fiyat ister sen düşünn :)

4. radyo istasyonlarının bağzılarında (mesela power fm) şarkı isimlerini yazmıyo şarkı çalarken ama bazılarında meajları yazıyor (örneğin capital)
O radyo kanalına kalmıs bir özellik olması lazım..

5. aynı şekilde mp3 dinlerken id tagleri gayet güzel okuyor fakat kaydırmıyor tuşa basarak şarkıcı adını şarkı adını ayrı ayrı görüyorum bunu winamp taki gibi kayar yazı haline getirme şansımız yok mu?
Malesef olsa cok güzel olur bunu bende beceremedım ama olmuyo boyle idare edicen artık :)

6. Kemer takılmadığı zaman dashboard da sesli veya görüntülü bi ikaz yok bunu aktif hale getirtebilirmiyiz?
Sonradan olmuyo olsa dahii cok buyuk fiyatlar ıstenır..farzet var sonra artık o sesten bıkar kemeri arkadan bağlamaya baslarsın genelde türk insanı boyle yapıyo..

speedytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplar için çok teşekkür kafama takılan son sorularda cevaplandı sayılır ;)

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O RADYO İSTASYONUNUN YAPTIĞI YAYINA BAĞLI. RADYO İSTASYONU NORMAL YAYIN İLE BİRLİKTE REKLAM YADA MSJ. İÇERİKLİ BİLGİLERDE YAYINLAMAKTADIRLAR...BU ÖZELLİK HER RADYO YAYININDA YOK..

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim corsanın teybinde rds düğmesi var ona bastığımda yazıyor tabi radyoda öyle bir yazı olayı varsa.

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde bir sorum olacak
Kol dayamayı orjinal taktırmazsan , garanti bozulur mu ?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyo istasyonu RDS verisi yayınlamıyorsa isimleri görememen çok doğal.