Corsa 1.7 DTI hız problemi!!!

kaanaksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

Arabam 2003 model ve ben yeni aldım. Fakat 110 un ustune çıktıktan sonra arıza ışığı yanıyor ve araba şu ana kadar 120yi geçemedi.

Bir kaç servise götürdük fakat bulamadılar sorunu.motorda çoğu parça önceki sahibi tarafından yeni değiştirilmiş.Bunun bir etkisi olabilirmi?

Ya da başka düşünceleri olan arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler

kaanaksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar istanbulda varmı boyle iyi usta bildiginiz. 2 3 yere gosterdik bulan yok.Böyle sorun yasayanda mı yok hiç.Moral sıfır, ilk arabam ve boyle bir sorun varın siz dusunun durumumu

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul Bostancı Oto Sanayi Sitesinde
OPEL TEAM Servis vardır.

OPEL TEAM SERVICE
0216 574 58 22
0216 574 58 24

Arayın bir gidin derim ;)

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emme manifoldun üzerinde bi sensör var genelde o arıza yapar ve arac cekişten düşer süratten düşer.yada emiş hortumlarından birisi patlamıştır tech2 kritik arıza veriri bütün tesisat kontrol edilir

FCP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ona benzer bir problem eski arabada yaşıyordum.AUDI A4 97 model idi.Araç gaz yemiyordu belirli bir süratten sonra.Bazen kalkarken de gaz yemiyordu.Sonra bir ışık yanıyordu.Bütün servislere gitti,Almanya'dan parça geldi sonuca ulaşamadık.Ve sonunda arabayı sattım.İnşallah seninkinde böyle bir problem oluşmaz.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FCP' Alıntı:
Ben ona benzer bir problem eski arabada yaşıyordum.AUDI A4 97 model idi.Araç gaz yemiyordu belirli bir süratten sonra.Bazen kalkarken de gaz yemiyordu.Sonra bir ışık yanıyordu.Bütün servislere gitti,Almanya'dan parça geldi sonuca ulaşamadık.Ve sonunda arabayı sattım.İnşallah seninkinde böyle bir problem oluşmaz.

Aynı sorun bende de vardı ta ki oksijen sensörü değişene dek.

kaanaksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar oksijen sensörü ne kadardır bilen varmı peki? umarım halledilebilir bir sorundur.surekli korna yemekten bıktım.minibus kamyonlar bile çalıyor kornayı arada walla durumumum çok vahim

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
üstad sen bi ustaya goster bakalım ne cıkacak. olmazsa sadece opel uzerine cıkmacılar var. sıfır malzeme kadar temizleri de oluyor, onlara da bakarsin maliyetten kacmak istiyorsan tabii ki..