sizce fiat cinguecento nasil araba

astra england

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar size sorum fiatin kucuk motorlu araci cinguecento veya seucento nasil lar yakit tuketimi nasil sehir ici ve sehir disi nasil yakit tuketiyor herhangi bir bilginiz varmi bu arabalar hakkinda yazarsaniz sevinirim tesekkurler

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onu bırak da Ronaldinho nası? :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çinkoçento yani fiyat 500. 600 leri var şu an sanırım.küçük bir araba uno gibi bişiy .tüketimide az mutlaka ama Türkiye de görmedim dikkatimi çekmedi.

astra england

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorry arkadaslar turkiyede olup olmadigini tahmin edemedim ama burda cok populer ve cok var aslinda ben opelciyim ve senelerdir opele binerim bmw ye degismem sadece merakimdan benim bilmedigim ve sizin daha iyi deneyimli oldugunuzdan herhangi bir bilginiz vardir sanmistim ama genede tskler ilginizden dolayi

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra england' Alıntı:
sorry arkadaslar turkiyede olup olmadigini tahmin edemedim ama burda cok populer ve cok var aslinda ben opelciyim ve senelerdir opele binerim bmw ye degismem sadece merakimdan benim bilmedigim ve sizin daha iyi deneyimli oldugunuzdan herhangi bir bilginiz vardir sanmistim ama genede tskler ilginizden dolayi

dostum ingiltere ikametine dikkat etmemiştim.sürçi-lisan olduysa kusurabakma.:) şöyle diyebilirim.yurtdışında sadece gördüm .detay bilgim yok ama fiat uno ile aynı bazda bir araç.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiyede televizyonda gördüm bikez uyuşturucu kaçırıyorlardı.........
ama blidiğim şey o arabanın crashtestinin berbat olduğuydu