Hava filtresi ve akü için tavsiyeleriniz..

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2000 model 1.4.16valve nb aracıma sizce hangi hava filtresini kullanmalıyım açık olarak sitede Green Koton Hava Filtresi ile ilgili bir yazı okudum bu filtre benim aracıma uyarmı ve nereden temin edebilirim?maliyeti ne kadardır sizce?ayrıca akü gücünü ölçtürdüm düşük çıktı oto elektrikci suyunu kontrol etti eksilme yok arac çok yatmaktan olmuştur dedi biraz yol yapınca düzelir dedi marşa basınca çabuk alıyor ama sanki zayıf bir sesle alıyor..sizce aküyü değiştireyimmi yoksa elektrikçide şarjmı ettireyim?yada elektrikçinin dediği gibi yol yapınca düzelirmi?
kusura bakmayın biraz uzun oldu ama opel kullanan siz arkadaşlar şu anda benden daha tecrübeli bu araçlar hakkında..
hepinize teşekkürler..ve hayırlı bayramlar diliyorum..:)

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü işini şansa bırakma... akün zayıfsa değiştir... hava filtesi içinde green senin için uygun olur

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önümüz kış malum. rezil olmak istemiyorsan Akü kontrol ettir idare etmezse bence yenisini al derim.. Havalar sıcakken bütün aküler marşa basar iş soğukken ne olacak ...

Skysea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrikçi haklı, biraz yol yapınca kendisini toparlaması lazım, ama illaki akü alayım diyorsan aracın klimalı ise 72 amperlik Mutlu akü almanı öneriirim, 110 ytl olması lazım.