egzost fiyatları

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ..benım arabada bagırmak ıcın tasrlanmıs,oncekı sahıbının koydugu bır egzost var .degısmek ıstıyorum.ozel opel servısı 70 ytl fıyat bıctı.sanayıde bu fıyat ne olur.ucuzmu pahalımı anlamadım.bırde hafıf bır tumsekte yere degıyor.aydınlatırsAnız sevınırım.sımdıden tesekkurler...

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat pahalı değil. Ben yazın sanayide egsozçuya değiştirttim 60 ytl ye. Bu arada yan sanayi egsozların çıkış kısımları kötü oluyor. Krom parlak güzel bir egsoz başı alırsan gitmeden onuda bedavaya taktırırsın aynı yerde güzel durur arkadan araba.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
bu yaz orta susturucu için 180 ytl fiyat çekmişti orjinal olarak,yan sanayisi ise 90 civarına mal oluyor....

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksaray yeni sanayide, (orta eksozla beraber) eksoz değişimi 160ytl. Orjinal değil... Buna rağmen şahin doğan gibi, araçların eksoz değişimi,60ytl..

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar servislerde değişen egsozları sanmayınki onlar takıyor.onlarda sanayiden egsozcu çağırıp ona yaptırıyorlar.size orjinal parça fiyatı verip yan sanayi malı taktırıyorlar.birşey daha opelin orjinal egsozunu markası gm dir. diğer tüm markalar yan sn kabul edilir. ama hiç birinin farkı yoktur.orj. 2 yıl garantisi var yan sanayininde 2 yıl garantisi var. tüm işlemlerden sonra garanti belgenizi almayı unutmayın.

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul haramiderede eksozcular var orada ucuz olur ve ne cesit istiyorsan yaptirabilirsin....!

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha iki gün önce keba marka eksoz taktirdim arka susturucu yu degistirdi 50 ytl para aldi +2 yil ganati li ama acaba orijinal olmamasi kötümü yani orijinal mi taktirsaydim tesekürler saygilar Teknikelektronikci

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknikelektronikci' Alıntı:
ben daha iki gün önce keba marka eksoz taktirdim arka susturucu yu degistirdi 50 ytl para aldi +2 yil ganati li ama acaba orijinal olmamasi kötümü yani orijinal mi taktirsaydim tesekürler saygilar Teknikelektronikci

hıc farketmez bence gıdıp GM egzoza dunya para vermek akıl karı bır ıs degıl zaten bırkac yıl sonra yıne degısmek ıstıcek.en ıyısını yapmıssın hıc kafana takma

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bence de gerenk yok ... :(