egzost fiyatları

muratcan066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde bazı markalar var orjinalindende güzel ama millet olarak bizde takıntı olmuş..illede orjinal..arkadaşlar türklerde yapmış belki orjinalindende üstün..150-200 ytl ye abart egzost dediler.türk malı varmı dedim kenarda ender marka bir tane varmış kaç para dedim takması falan 50 ytl dedi usta ,tak o zaman dedim...taktırdım harika bir ses verdi..arkadaşımda 98 cd var o da komple ender taktı...oda çok memnun...bizim ürünlerimizide küçümsemeyelim..geçenlerde sanayide rastladım adam opele GM marka paspas takımı arıyordu.:mad: :mad: :mad: .bu kadarda olmaz yaaaaa

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aradığın özellik ses ise bu doğru olabilir.
Ama bana göre aranması gereken standartlara haiz olması,kalitesi ve satılan ürünün arkasında durulabilmesi.

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim eksozda sorunluydu daha doğrusu orta susturucu.Orjinal GM ye yanlış hatırlamıyorsam 170YTL gibi bir fiyat verdiler.
Eksozcu arkadaşım hiç gerek yok ben sana bir susturucu takıcam dedi.Merak ettim marka filan,Ford Taunus lara takılan:D susturucu dedi.Aman! yok filan dediysem de çalıştır bakalım dedi.1.5 yıldan beri sorunsuz 40YTL!

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada liste fiyatı 165 deyip 120 ye yan sanayi taktılar arac rahatladığını hemen hissettirdi ama yan sanayi olup fiyatı daha da aşağı olanlar var galiba iyi araştırmak lazım

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar yansanayi orjinal tartışmasında hep kalite arandı.ama egzozcular bde şunu söytlüyor.aracın perfoormansı ve yakıt sarfiyatı egzozada balı diye.bide bööle düşünsekde ona göre yorum yapsak diyorummm
http://cards.funnystories.ru/288100 ;)

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde bazı markalar var orjinalindende güzel ama millet olarak bizde takıntı olmuş..illede orjinal..arkadaşlar türklerde yapmış belki orjinalindende üstün..150-200 ytl ye abart egzost dediler.türk malı varmı dedim kenarda ender marka bir tane varmış kaç para dedim takması falan 50 ytl dedi usta ,tak o zaman dedim...taktırdım harika bir ses verdi..arkadaşımda 98 cd var o da komple ender taktı...oda çok memnun...bizim ürünlerimizide küçümsemeyelim..geçenlerde sanayide rastladım adam opele GM marka paspas takımı arıyordu.:mad: :mad: :mad: .bu kadarda olmaz yaaaaa
arkadaşım orjinal paspas arıyordu diye birilerine kızıyorsun ama orjinal olmayan bir paspas aldım debriyaja takılı kaldı iki kez trafikte ve süratliyken böyle birşey olsa düşünemiyorum Allahtan yavaş hızdaydım illa ki herşeyin orjinali olsun demiyorum ama yinede seçici olmak lazım