YARDIM!!!opel astra 99 sağ ayna kasadan kırıldı:(

D

desibel

Bilgi Girilmemiş
opel astra 99 sağ ayna kasadan kırıldı...otoparka girişte duvara çarptı ve kasadan yarıldı..cam sağlam...siyah kasası kırık..bağlantı telleri açıkta..ne olur yardımcı olun..acil yaptırmam gerekiyor yoksa bittim..izmir de opel teknik servise mi götürmeliyim yoksa yan sanayi kurtarır mı? fiatlar nasıldır? lütfen yardımcı olun..:(

NetTLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozel servise gotur veya tamircin var ise parcayi al kendin gotur taktirt.kendin parcayi alirsan daha ucuz yollu halledebilirsin. bence yan sanayi taktirma cok gerekmedikce.

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi en son 4 ay önce bende sol aynayı aynı seninki gibi kökünden koparttım. benim ayna ısıtmalı elektrikliydi. Yetkili servis yanlış hatırlamıyorsam 300 kağıt gibi bir fiyat çekti.

Sonra benim izmitte tanıdık parçacıdan aldık aynayı 90 YTL ye. 10 lira işçilik verdim bir özel serviste taktırdım. Ama aynanın arkası boyalı ise ayrıca o arka kısmını senin arabanın rengine bir boyacıda boyatman lazım 5-10 lira da ı tutar. Çünkü ayna arkaları renksiz geliyor.

Benim tavsiyem de önce yedek parçacıdan kendin al pazarlık yap ama. Sonra git bir özel serviste taktır. İşçilikte öle çok para verme. 10-15 i geçmesi işçilik. Benim ayna sanırım yan sanayi (gerçi alt kısmındaki görünmeyen kabartma yazıları bile diğer ayna ile aynı görünüyor ama neyse. Fiyatı yüzünden sanırım yan sanayidir diyorum) ama şimdiye kadar hiçbir sorunu çıkmadı.

Son düzenleme:

NetTLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal ve yan sanayide genelde camda bir degisiklik hissedilir.gorus acisi acisindan.onun disinda plastik aksam v.s. bence onemli degil.ama gorus acisini her 2 aynaninda test etmelisin,farkliliklar olabiliyor.

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
desibel selam,

foruma mesaj yazmadan önce üye arşivi' nde kendini tanıtırsan seviniriz

sefaefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayi il eorj arasında 150 ytl oynuyor ben yan sanayi taktım daha bi problem çıkmadı fakat elektrikli ise aynanız camı döndürürken birazdaha sesli çalışıyo