Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Maliyeti düşürmek adına malzemeden çaldıklarının resmidir.

Ama yinede OPEL imi seviyorum.

Arabanın motoru ne?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camlar gid gide küçülüyo buda görüş alanını etkiliyo bi care bulması lazım opelim

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
2001 yılındada Airbag sayısı 4 adetti.2006 yılına gelindi hala 4 adet NJoy versiyondan söz ediyorum.

yanlız 2001de CD modeli ve 2004 elegance modeli arasında airbag farkı oldu. enjoylar 2003de çıkmıştı ve astra g lerde hep 2 airbag vardı astra h lerde de 4 airbag yaptılar.

benim gıcık gittiğim 97 vectra cd lerde elek. klima varken 2000-2001 astra cd lerde manuel klima vardı ki bu bence bora ve golf'e göre astranın eksi özelliği..

ben çabuk yıpranan astra glerdeki korna yerlerine gıcık gidiyodum... gerçi benim arbam 50 küsür bin kmde hala ilk günkü gibiydi ( kullanmadığımdan ) ...

ve belli kullanımdan sonra yıpranan yani çizgi çizgi olan yol bilgisayarlarına gıcık gidiyom...

1,6 twinport motorların 2,0 ecotec lerle aynı yakması opelin değer kaybına sebep oluyo bence...

daha çok var ama okuyan yabancılara karşı yanlış etki yapcaz :D

oonderk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyondaki korna basılan yerin ustundeki kısım koptu gitti bende de
varmıdır guzel bir cozumu
ben ustunu siyah bantla bantladım
bantta yıprandı delindi
ne yapmalı acep

meh33' Alıntı:
yanlız 2001de CD modeli ve 2004 elegance modeli arasında airbag farkı oldu. enjoylar 2003de çıkmıştı ve astra g lerde hep 2 airbag vardı astra h lerde de 4 airbag yaptılar.

benim gıcık gittiğim 97 vectra cd lerde elek. klima varken 2000-2001 astra cd lerde manuel klima vardı ki bu bence bora ve golf'e göre astranın eksi özelliği..

ben çabuk yıpranan astra glerdeki korna yerlerine gıcık gidiyodum... gerçi benim arbam 50 küsür bin kmde hala ilk günkü gibiydi ( kullanmadığımdan ) ...

ve belli kullanımdan sonra yıpranan yani çizgi çizgi olan yol bilgisayarlarına gıcık gidiyom...

1,6 twinport motorların 2,0 ecotec lerle aynı yakması opelin değer kaybına sebep oluyo bence...

daha çok var ama okuyan yabancılara karşı yanlış etki yapcaz :D

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten ya benimde kornaya basılan yerdeki plastik parça delindi ne kadar adi bir mal kullanılmış.Hangi corsa'ya baktıysamda aynı acaba dedim bendemi bişey var ama hepsi yırtılmış aynı şekilde.Birde silecek suyu sıkarken sıktıktan 8-10 saniye sonra su geliyor(Bu arada gıcık bir motor sesi).Servise her gittiğimde söylüyorum tortu vardır diyolar temizleyin diyorum temizliyorlar ama hep aynı..

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h da arka cam küçük bişi görün müyo sesi arasıra ksıslıo kendi kendine bilmiyorum ama problem değilmiş bu sona koltuk gıcırdaması sanki kamyona binmiş gibi oluyorum bi an