DENİZLİ de 3 tane 106 GTi ve bir astra GSİ trafikten haksız yere men edildi. (Benimde

marslan78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ruhsata işletme ücretleri hakkında pek bilgim yok ama bildiğim kadarıyla araçla ilgili bir değişiklik yapıldığında mühendise projemi ne çizdirmek gerekiyor diye biliyorum. Yoksa bu sadece motor modifikasyonu için mi geçerli? Aracı bugün bir şekilde muayeneden geçirdim ama bir kere midesi bulanınca insan içi rahat olamıyor. Yarın tekrar çevirmeye yakalıp bağlanmayacağının garantisi yok sonuçta.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. bu arada polisler belki italyan işi adlı filmi izlemişlerdir yeni. ve pes pese giden 106yıda miniye benzetmişlerdir. :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
çok çok geçmiş olsun ülkemizin polisini ve yaptığı saçma sapan rüşvet almak için uyguladığı iğrenç yolları birkez daha gördük hayırlısı olsun takma kafana dcem ama takılmayacak gibi de değil insafsız herifler :mad: allah sana bol bol sabır versin...

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
05-08-2006, 19:04 Konu neredeyse 2 yıl önce açılmış araçlar çoktan çıkmıştır sanırım yinede geçmiş olsun...

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden hep biz göze batıyoruz!!!!!!!!!!!! Suçumuz modifiyeli araç binmek mi?
suçlu olan kesinlikle siz deilsiniz fakat şöylede bi gerçek varki arabasını modifiye edip etrafı rahatsız eden kişiler ayrıca siayh cam app plaka yasak sonuçta bu polisler bizim için var lafım kesinlikle size değil ama buda bi gerçekki polislerinde görevlerini düzgün yapabilmeleri için bizimde onlara yardımcı olmamız lazım app plaka abartı egzos siayh cam filmi bunlara bende karşıyım masum istekler gibi görünebilir ama detaylı düşünüldüğünde zararlı yonleri mevcut !!! ben açıkcası bunlara karşıyım ama sizin başınıza gelen olayda cok uzucu şimdi sorudugun sorunun cevabını veriyorum sizin tek suçunuz arabanızı bu kadar çok sevmeniz ama sizin bu durumda olmanızın nedeni kendini bilmez modifiye sever diyemicem ben onlara terbiyesizler demek istiyorum gecenin 3ünde boş yolda arabasını bağırtarak herkesi rahatsız edenler sokak arasında yarış yapan dengesizlerdir polisin bu konuda biraz daha hassas olması lazım iyi ile kotuyu ayırt etmesi lazım şuda bi gerçekki bizimde briaz polislere yardım etmemiz lazım

Fır@t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turkıye nın her yerınde aynı sorun malesef mevcut :(
cok ozur dılıyorum ama bızlerle ozellkle ugrasan memur arkadasların,bızlerı takıntı yapmalarının bı sebebı de ezıklık dıe dusunuyorum.aynı seylerı yapamama ve sahıp olamamayı hırs yaptıkları kanısındayım...
tekrar gecmıs olsun taner abı :(

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duran aracı bıle baglamaya calısanlar bıle var yanı daha ne dıyım onlar baglamaya calısısn bende ugrasıyım onlarla kotu bır durum yanı yazık cok yazık bu polıslere bıde bzım odedıgımız vergılerle maaslarnı alıyorlar