Astra icin anahtardan camların kapatılması?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e-bilgi bolumunde lafı gecti fakat orada bu sorunun cozum yeri olmadıgı icin buradan sormalıyım diye dusundum..

astra icin anahtardan kapıları kilitleyince camların kapanmasını diyotlu yapmak mı lazım,yoksa tech-2 ile olabiliyormu??
(vectralarda sanırım omega menusu tanıtıp yapılıyormus)

ayrıca tech-2 ile oluyorsa airbag ikaz lambasının sondurmesi icin 10 ytl alan servise goturur yaptırırım ama diyot icin kendimiz yapabiliriz gibi geldi yoksa illa servise goturelimmi?ne kadar tutar bu durumda servis arkadaşlar detaylı bir cozum sunarsa cok ama cok muteşekkur olurum..

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste diyot olayını yaptırdıklarını görmedim hiç.özel opel servislerinde yaptırmanı tavsiye ederim bunu çünkü aracı bilen biri yapmalı bu işlemi yoksa başka problemler olabilir.kolay gelsin

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
yetkili serviste diyot olayını yaptırdıklarını görmedim hiç.özel opel servislerinde yaptırmanı tavsiye ederim bunu çünkü aracı bilen biri yapmalı bu işlemi yoksa başka problemler olabilir.kolay gelsin

yetkili servis mi demisim ..hemde ben ..valla yanlıslıkla cıkmıstır demissem kusurabakma ..şu forumda ozel servisleri bırakıpta yetkili servise gidecek son insanlardan biri benimdir :D

simdi sevgili ozel servis arkadaslarım ..bilgilerinizi bekliyorum

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ben yapırdım burda uğur nasip elektronik var... 45 ytl ye çözdü işi.. basit bi devre takılıyo sadece...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyot taktırmanı tavsiye edrim daha pratik en azından kapıları kilitledikten sonra beklemiyosun

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki de pratik...montajı 10 dk sürüyo ve benim sistemde de bekleme yok...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45 ytl vermem valla ..yahu diyot dedigin nedir allah aşkına ..konya sokaktan alayım size en kral diyotu..yani bu is cok cetrefilli bisy olmasa gerek nasılki sustalı anahtarın yapımını gostermis eleman aynı onun gibi bisy olması lazım
yani semasını falan gorsem yaparım hocam

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
chatin' Alıntı:
45 ytl vermem valla ..yahu diyot dedigin nedir allah aşkına ..konya sokaktan alayım size en kral diyotu..yani bu is cok cetrefilli bisy olmasa gerek nasılki sustalı anahtarın yapımını gostermis eleman aynı onun gibi bisy olması lazım
yani semasını falan gorsem yaparım hocam
slm ondan da basitttttttt;)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
slm ondan da basitttttttt;)

hoca hesabına 5 ytl aktarayım sen bana şemayı yolla cunku nerdesin bilmiyorum ama sana gelmek icinde bir 5 ytl ve katını yakabilirim :)

yada paylaşım ruhunu yucelt ve tum opelim.net uyelerini bu bilgi ile donat..

secim senin !

(yeterince duygu somurusu yapabildim umarım)