Astra icin anahtardan camların kapatılması?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OTTO COUPE' Alıntı:
başında beklemediğim dediğim kapının arkasında durdum tam olarak ne yaptığını görmedim. ama hiç bir şey takmadı o kesin.

allah allah nasıl olur ya..acaba biryere gitti bi diyot aldı geldi de orada agzından yada cebinden mi cıkardı sen gormeyesin diye..

yani olay şoylemi oldu sen abi yap dedin o da ok dedi direk arabaya girdi oylemi?

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chatin' Alıntı:
allah allah nasıl olur ya..acaba biryere gitti bi diyot aldı geldi de orada agzından yada cebinden mi cıkardı sen gormeyesin diye..

yani olay şoylemi oldu sen abi yap dedin o da ok dedi direk arabaya girdi oylemi?

yabancı diil arkadaşım zaten hiç bir şey takmadı ısrarla sordum ne diyotu ne modülü hiç bişi baktı konfort sistem camlarda var dedi bağladı baktı sunroofta yok dedi olsa onuda bağlıcaktı sunroof için modül gerekli dedi onu yaptırmadım 50 lira civarı dedi. sigortanın altını açtı bişiler yaptı camlar kapandı onuda tahminim anahtar kumandasına bağladı yaptı kereta baktırmadı bana sen kaparsın hemen işi diye ama dediğim gibi püf nokta olayı var...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım..işte orada şu soru akla geliyorki burada 4 tane camın sizin arabayı birdaha kullanana kadar kapanmak istemesi size ne kadara mal olur??

acaba camlar kapanınca elektrik gelmemesi gibi bir durum varmı??

şuda var;

e cidden camlar kapandıktan sonra onları iten bir elektirk gucu cidden varmı??

bu yazının sonuna ben kimin diye iğrenc bir bitiriş yapmak geldi icimden affedin :D

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir elektronikçi olarak fikrimi söylüyorum :) kilit modülünün rölesinin kapalı ucundan bir kablo ile camların otomatik kapanması için anahtara basılı tutuğumuz switche paralel bağlarsak olacak gibi ama .....

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ısı elektrık muhendısı bacanagıma danıstım o getır arabayı hallederız dedı... bakalım nasıl olacak..
cok basıt bı sey dedı ama kabloların oldugu yerı acmalıyız dedı...

meroy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküyü yiyor modül tak ben soktum durduk zamanda marş basmıyor akude 1 senelik yanı

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
meroy1 e katılıyorum ummadığın anda akünüz bitiveriyor sonra modül takın arkadaşlar