bmw, audi, subaru...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa_tolga' Alıntı:
subaru impreza nın kötü bir araba olduunu iddia etmiyorum.Sadece Bmw M3 gibi bir arabayla karşılaştırılmasının hata olduunu solemek istiyorum.M3 bir efsanedir abi bence M3 le karşılaştırılması gereken araba da 911 Porsche dir benim gözümde...

BENİM BİLDİĞİM 911 LE M3 Ü YAN YANA KOYAMAYIZ.
911 GERÇEK EFSANEDİR AMA M3 BENCE SON 10 SENENİN ARABASI.
BMW KOMPLE KÖTÜDE DEMEDİ KİMSE AMA ŞÖYLE BİR GERÇEK VARKİ HEM KARİZMASINDA HEMDE KALİTESİNDE ACAİP DÜŞÜŞ VAR.
ESKİDEN BMW MERCEDES DERDİK ÜST SINIFLARDI BUNLAR GEÇİLEMEZLERDİ BEN ŞU ANDA YANLIZCA MERCEDES DİYORUM SONRA GELİYO BMW AUDİ HONDA VS.
YANİ ESKİDENDİ O BMW LER. :D

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi eyvallah haklısın ben inkar etmiyorum kalitesinde düşüş olduğunu e36 e46 kasa 3 serileri mükemmel serilerdi şimdiki o kadar çekici bir araba değil doğru ama gene de benim gözümde impreza dan iyi araba!Ne olursa olsun adı üstüde BMW!Ona bakarsan bence opelinde kalitesinde bariz bir düşüş var örn:vectra a gb sağlam kaç kasa geldi ondan sonra?Her markada yıllar içinde bole düşüşler olur.Ama o marka gene büyüktür.Sadece mercedes demek yanlış bence benim derdim
BMW
Gibi bir arabanın modeli ne olursa olsun Subaru yla karşılaştırılmasının yanlış olduunu solemek
sadece!Peki M3 10senenin arabası da impreza kaç senenin arabası acaba merak ediyorum?Neyse sonuçta sen Subaru iidr diosun Ben de Bmw gibi makine yoktur diyorum göreceli bir olay sonuçta!

Son düzenleme:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
corsa_tolga' Alıntı:
bence opelinde kalitesinde bariz bir düşüş var örn:vectra a gb sağlam kaç kasa geldi ondan sonra?quote]

Vectra a kasaların elektrronik aksamı çok azdı tek avantajıda buydu.Özellikle c kasalarla kıyaslanamayacak kadar cok fark var arada.A kasası gibi saglam bir model gelmedi demek kesinlikle yanlış,her anlamda.Gerek kaza testleri,Gerek malzeme kalitesi,işçilik vs...Motor konusunda da artık o kadar problem duyulmuyor.

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bi rekabet,
M power
S line
ve WRX :D

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, bunlar ayrı kategorilerin arabaları. bi m3 le imprezayı, imprezayla tt yi fln karşılaştırmak yersiz bence... bir de, subaru kendisi atmıyo yılın motoru bende diye, bi yarışma düzenlenmiş, ordan birinci çıkmış sonuçta...

adamlar eğlenmiş kendi aralarında :), uraşmayın hiç hangisi diye...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
audi yi tek geçerim

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi bmw nin motoru daha güçlüdür ama bir sti da kullanmak ve niymetlerinden yararlanmak öbürlerine göre daha güzel dimiiiii