Corsa Bagaj sesi!!!

bekirhalici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni corsa aldım iki haftadır malum bizim corsaların bağajı ile iç kısım arasında sadece bir ufak perde gibi bir şey var, benim sorum arkadan biraz ses geliyor yani ses dediğim fren sesi, yol sesi ve bunun gibi sesler bunları bertaraf etmenin bir yolu yokmu.arkaya ağırlık mı koymak iyi olur yada başka bir yol,

yorumlarınız bekliyorum,, Teşekkürler...

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef opellerde yalıtım malzemesi namına pek birşey koymamışlar peugeot fiat vb markalarda durum daha vahim. Motor kısmının yalıtımı iyi ama geri kalan için aynı şeyi söyleyemeyiz. Ben ZİEBART yaptıracaktım ama vaçgeçtim karadüzen sanayi işi ziftletmekten pek farkı yok gibi geldi bana en iyisi o bence Volkswagenlerde bile lastik sesi kabine girdikten sonra fazla birşey beklememek lazım bence. Alman opele tofaş niyetine biniyor, çözüm AUDI MERCEDES BMW' ye binmek. Ama ben arabamdan vazgeçmem illa birşeyler yapıcam diyorsan davlumbazların içine ve kapı içlerine yalıtım malzemesi döşetebilirsin. Emin ol kapılarını kapattığında gelen ses ve mıcırlı yollarda gelen ses (yani sessizlik) Mercedes S sınıfını aratmayacak.

Son düzenleme:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım o sesler burç dingillerinde geliyo olabilir.rahatsız edici,sinir bozucu bi ses en ufak tümsekten bile geçerken oluyo.gıcırtgıcırt.ben geçen cumartesi sanayiye götürdün 5 dakikalık işi var ses falan kalmadı.

karatoprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım o sesler burç dingillerinde geliyo olabilir.rahatsız edici,sinir bozucu bi ses en ufak tümsekten bile geçerken oluyo.gıcırtgıcırt.ben geçen cumartesi sanayiye götürdün 5 dakikalık işi var ses falan kalmadı.

naptılar, burç dingillerini mi yağladılar??