performans

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
abi bende 1.4 corsa var 90 beygir valla306 gtı larla kalkıyo maşallahı var ... :D:D:D 870 kg.

ya bende de 1.4 90 beygir var ama kilo 950. Senin corsa nın modeli kaç? Şimdiye akdar hiç öle gti larla yarışacak derecede kalkamadım . Gerçi mutlaka plotaj vardır ama performansta da benim araçta bir sorun var.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa france98 tek kapı olan versiyonu hindistanda benim arabayı 1.4 gsı diye satıyolarmış ama ben gerçekten acaip memnunum kalkıştanda gidiştende ki prof bi abimiz kullandı oda acaip beğenmişti.
memnun olmasa söylerdi yani dandik gitmiyo falan diye.
kasa aynı gsi lara benziyo.

D

driver118

Bilgi Girilmemiş
performans önemli ama gercekten agır bir araç ve fazla bir şey beklemek hata olur

Lawyer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kardes; benim araba corsa 1.2 model 2000; arkada yolcu ya da fazla yük olmazsa; rampa da öyle geçiş hakkı falan vermiyor asla:) Hatta bir ara hava debimetresini değiştirdiğimizde test için izmir aydın otobanında; gişelere gelmeden önceki rampa da biraz bastım; solladığım araç markalarını görmeliydin :)

Son düzenleme:

nkaymak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renault scenic kullandım ayrıca honda jazz kullandım
performansları bundan daha iyiydi
araba hiç atak değil gaza bastığında arabanın şahlanması lazım merivada ise bir süreliğine gaza bastığın dahi belli olmuyor
ama diğer açılardan harika bir araba kulanımı çok rahat ve ferah bir araba içinde kendini çok farklı hissediyorsun. yüksekliğine ve ağırlığına rağmen kesinlikle virajlarda yatma yapmıyor tabiki süspansiyonları sert

Lawyer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş o arabayı kullanmadım ama bir terslik var gibi geldi bana...

nkaymak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende terslik olup olmadığını anlamaya çalışıyorum eğer kullanan varsa cepaplarını bekliyorum

özcanxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bence normal bendede vectra c var 1.6 100 bg araba hantal onun için ben kimseyle kapışmıyorum araç 1.350 kg bu araçta ne beklersin ki doğanda gecer hacı muratta gecer birtek güzel duruyor

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı hangi amaç için kullandığınız bana göre çok önemli.Bence önce emniyet sonra konfor gelir,yol üzerinde hız sabitleyiciye alıyorum ister hacı sollasın ister şahin fark etmez,ancak şu da bir gerçek yokuşlarda araç sollarken araç devrini bulmadıysa çekiniyorum.