ARANIYOR ASTRA J GAZ PEDAL LASTİĞİ

candemiruzun

Kayıtlı Kullanıcı

ASTRA J GAZ PEDAL LASTİĞİ ARIYORUM. İNTERNETTE ÇOK ARAŞTIRDIM FAKAT BULAMADIM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

u.uçar

VIP Üye
Foruma hoş geldiniz, pek aranıp bulunan bir parça değil, Yetkili servis ve veya çıkma parçacılarda bulunabilir.

Ergün

VIP Üye
Onun yerine tavsiye olarak krom pedal seti almanı tavsiye edebilirim. Değiştirirken fren ve gaz pedal plastiklerini sökerek taktım. Gaz pedalı sökülebilir gibi durmuyordu ben de üzerine taktım.
Resim atacaktım ama dosya ekle tiklayinca direkt kameraya gidiyor. @Hasip kardeşim telefonun kamerasına ulaşamıyorum herhangi bir değişiklik mi var.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Son düzenleme:

candemiruzun

Kayıtlı Kullanıcı
Zaten mevcutta krom olanlar var. orjinal olsun diye öyle yapayım diyorum.

Hasip

Admin
Onun yerine tavsiye olarak krom pedal seti almanı tavsiye edebilirim. Değiştirirken fren ve gaz pedal plastiklerini sökerek taktım. Gaz pedalı sökülebilir gibi durmuyordu ben de üzerine taktım.
Resim atacaktım ama dosya ekle tiklayinca direkt kameraya gidiyor. @Hasip kardeşim telefonun kamerasına ulaşamıyorum herhangi bir değişiklik mi var.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----
İnanın ki hiçbirşeye dokunmadım :) Telefona güncelleme gelmiş olabilir bu nedenle ekrandan galeriye ulaşmaya çalışın. Sistemsel olarak bizim direkt kamera açabilme yetkimiz bulunmuyor. Telefonun ayarlarını kontrol etmeniz gerekebilir hocam.

Ergün

VIP Üye
@Hasip farklı bir tarayıcı kullanıyordum sorun oradaymış :)
@candemiruzun yüksek ihtimal o pedal komple öyle üzerinde kılıf yok.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve Murat

candemiruzun

Kayıtlı Kullanıcı
evet çok sağolun öyleymiş sökünce ortaya çıktı :)