El yapımı ön panjur...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malum Corsa C için imkanlar kısıtlı, her aradığınızı bulamıyorsunuz.Uzun zamandır araştırmama rağmen Steinmetz dışında ön panjur bulamadım, o da 285€ ve 1 ayda ancak geliyor.Irmsher'in yurtdışı kataloğunda bulunan panjur maalesef Opel Gerçek'in listesinde yer almıyor.Dolayısı ile tek çare fiberci.Ancak uğraşmak istemediklerin midir, Corsa C'ye veya bana gıcık olduklarından mıdır nedir arabaya panjur yaptıracak fiberciyi de henüz bulamadım.Bu konuda İstanbul'da hizmet alabileceğim bir yerin adı ve telefonu konusunda yardımlarınızı rica ediyorum...

corsa_tolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim kuzen aksarayda astra-h için orjinal opel line spoyler karlıklarının aynısından yaptırmış ben ayırt edememiştim o kadar güzel işçilik yapmışlar gün içerisinde telefonlarını falan alır atarım abi

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa_tolga' Alıntı:
bizim kuzen aksarayda astra-h için orjinal opel line spoyler karlıklarının aynısından yaptırmış ben ayırt edememiştim o kadar güzel işçilik yapmışlar gün içerisinde telefonlarını falan alır atarım abi

Karlık problem değil, onu her fiberci yapıyo zaten.Hatta ben yaptırdığım fiber karlığı kırdığımdan çöpe atıp gittim Steinmetz'in plastiğini aldım, kafam rahat o konuda.Problem panjur'da...O konuda yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada arabanın üstündekinin içini kestirip foliatec'in plastik ızgarasından taktırsam ne olur?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim verdiğim linkdeki ızgara tampon için ben motor ızgarasıyla takım olur diye verdim linki ama gerçekten alabilirsen bedava...

onurek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Bu arada arabanın üstündekinin içini kestirip foliatec'in plastik ızgarasından taktırsam ne olur?
erman abi eğer yapan usta güzel yapamassa çok kötü durur. boraya yaptılar usta yapamayınca rezil oldu araba. ona dikkat et.

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman bende deli gibi front grill arıyorum bunun bir metodunu bulmamız gerekiyor çünkü fiyatlar çok uçuk

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bkaraman' Alıntı:
Erman bende deli gibi front grill arıyorum bunun bir metodunu bulmamız gerekiyor çünkü fiyatlar çok uçuk

Allah bu Opel Türkiye'nin belasını versin demek geliyo içimden ve diyorum...
Corsa C ön panjur irmsher.de 'de 170€ (315 YTL), Gerçek'in bana verdiği fiyat 838 YTL.Ben buna YUHHHHH demiim de ne diim? :mad: