motor elektronik

condortr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm ben almanya da yasamaktayim benim arabam 1996 opel 10 km gittikten sonra arabam motorelektronik lambasi yanmakta yani gostergelerde sol daki sari lamba......servise goturdum kitabinda servise goturun diyor , servis bir sey bulamadi opel gmbh yazi yazdim ilgilenecegiz dediler ..sizden yorum bekliyorum neden olabilir.yardim ci olursaniz sevinirim..arabam benzinli ama bana gore cok sesli calisiyor sessiz olmasi lazim gibi dusunuyorum..

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
condortr öncelikle kendini üye arşivinde tanıtırasan sevinirim daha sonra sana yardımcı oluruz merak etme

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer arızalambası yanıyosa tech2 yada tech1 cihazı muhakak arıza gösterir vermemesine ihtimal yok.ama sen bana telefon adres ver bizim orda şubemiz var ordaki ustamız size yardımcı olsun özelden msj atarsın ok

E

erdem1977

Bilgi Girilmemiş
bendede ayni ariza var,ne yapacagim bilmiyorum,acaba bi zarari varmi motora?bi cözüm bulabildinizmi?

uykucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorun sesli çalışması malesef ben de de var bi ara baktıracam inş düzeltirler

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm benim araçta da motor elektronik lambası kontağı açınca 1-2 sn sonra sönüyordu ondan sonra aracı çalıştırıyordum, dün ise kontağı açınca 1-2 saniye sonra sönmedi ama çalışınca söndü, sizce araçta bi problem mi var?

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanı maslak oto sanayii'ne getir hallederler :):):):)

şaka bir yana tipik bobin problemi olabilir egr olabilir heşey olabilir ayrıca opel hangi model olduğunu yazmamışsın corsa mı? astra mı? vectra mı??

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm benim araçta da motor elektronik lambası kontağı açınca 1-2 sn sonra sönüyordu ondan sonra aracı çalıştırıyordum, dün ise kontağı açınca 1-2 saniye sonra sönmedi ama çalışınca söndü, sizce araçta bi problem mi var?

yoooo söndüyse sorun yok.

astra_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım aynı problem bendede vardı. merak etme 1 hafta sonra kendi düzelecek. servise sordum. motorda bi anlık hata olmuş beyin kaydetmiş kendisi silinecek ve gösterge eskisi gibi olcak