---alarmmm---

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaslar ,
Vectra B Için Alarm Oneriniz Nedir ,taktiran Varmi Son Zamanlarda Fiyat Olarak Ne Kadar Acaba Normal Bişeyy
Ii Akşmlr:) :)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ilkeruyucu' Alıntı:
Selam Arkadaslar ,
Vectra B Için Alarm Oneriniz Nedir ,taktiran Varmi Son Zamanlarda Fiyat Olarak Ne Kadar Acaba Normal Bişeyy
Ii Akşmlr:) :)
slm kusadasın dasın sanırım bende aydın dayımm gelirsen yardımcı olurum sana seçenek bolll. 219 12 69

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
slm kusadasın dasın sanırım bende aydın dayımm gelirsen yardımcı olurum sana seçenek bolll. 219 12 69

tansu ben kusadalıyım fakat ş.urfadayım yardım için teşekkurler

skesi12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben dün yeni üye oldum. Alarm konusunda ben de bir başlık açmak istemiştim çok uğraştım ama sayfa hep hata verdi. Sorunumu sanırım bu başlık altına yazabilirim:

2006 model yeni opel astra marka aracıma oto alarmı taktırmak istiyorum.
Opel Egem ( İzmir), "orjinal" dediği oto alarm için benden 400 YTL ( işçilik dahil)
istedi. Bu fiyat bana yüksek geldi. Tavsiye edebileceğiniz alarm sistemleri
nelerdir acaba?

Alarm taktırmak istememin sebebi, opel astraların, airbag hırsızlarının
gözdesi olduğunu duymuş olmamdır. Bu konuda da bildiklerinizi paylaşırsanız
sevinirim.

Saygılar
Serkan Kesici

EGEHAYDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bende Opel egem de aynı meseleyi yaşadım.Kendim bir alarm getirdim ve 100 ytl ödeyerek taktırdım.Arabayı sabah bıraktım.Saat 3 te gittiğimde hala uğraşıyorlardı.Nedenini sorduğumda bana bu arabanın elektronik sisteminin farklı olduğunu ve orjinal alarmının dışındaki alarmlara uyum sağlamadığını söylediler.Serviste taktırmamın sebebi ise ileride elektronik bir arıza durumunda alarma bahane bulmamalarıydı.Bu alarmı taktırdım ama olmadı.Alarım sadece sürücü kapısını açtığında devreye giriyor diğer kapıları açtığında hiç bir işlem yok.Pazartesi götürüp düzelttirecem.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili Servis dışında alarm taktırırsanız yaşet aracınızın garantisi varsa,
garanti kapsamı dışına çıkabilir...

Bilginize...

Bunun dışında Alarm Markası olarak kesinlikle SERPI STAR diyorum, 10 sene kullandım kumandasının pilini 2-3 kere değiştirmekten başka hiçbirşey yapmadım...

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol buraya baktım cyclone sustalı anahtar modeli internette 80ytl burada 170 ytl nasıl iş anlamadım

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ilkeruyucu' Alıntı:
sağol buraya baktım cyclone sustalı anahtar modeli internette 80ytl burada 170 ytl nasıl iş anlamadım
Neee ! Daha geçenlerde Manisa da bu markanın bayiliğini yapan dükkan bana 130 ytl fiyat verdi.Sen nerden gördün 80 i ??? :eek: